690 680 960

Na budowie przewrócił się dźwig. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Jedna osoba trafiła do szpitala po tym, jak na placu budowy przewrócił się dźwig. Jest to operator, który usiłował ratować maszynę.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Godziszów Drugi w powiecie janowskim. W trakcie prac związanych z przebudową jednego z budynków przewrócił się dźwig. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak ustaliliśmy, w maszynie nikogo nie było. Jednak kiedy zaczęła się ona przechylać, operator usiłował wskoczyć do środka starając się ją uratować. Doznał przy tym obrażeń ciała i został przetransportowany do szpitala.

Obecnie na miejscu pracują inspektorzy z Państwowej Inspekcji Pracy, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny zdarzenia. Teren zabezpieczają policjanci.

Budowa, na której doszło do wypadku, realizowana jest przez Urząd Gminy. Związana jest ona z rewitalizacją Godziszowa. Jej zakres obejmuje rozbiórkę istniejącego budynku garażowego Ochotniczej Straży Pożarnej oraz budowę budynku „Centrum Aktywności Lokalnej”.

Na budowie przewrócił się dźwig. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

Na budowie przewrócił się dźwig. Jedna osoba trafiła do szpitala (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

10 komentarzy

 1. Z bezpiecznikami nie idzie nic zrobić – co chwilę coś wyje, albo nie chce podnosić.

 2. To nie dźwig, to Manitou 🙂

 3. No i te obrażenia już nigdy nie pozwolą mu na normalne funkcjonowanie.Zero renty i zero z ubezpieczenia.Tak będzie to ustalone.Amen.

 4. Ten głupek jest z tych co myślą że warto jest oddać życie za kasę bo może się uda.

 5. Zero pojęcia do pracy

 6. Brawo Franio [dawniej Bob] budowniczy.

 7. Chamany z godziszowa beda czekac w nieskonczonosc az im ta ramize wyremontuja. Ale tak to jest jak sie zatrudnia firme w ktorej 95% pracownikow pijanych chodzi

 8. Jak mógł operator zostawić maitou na wysięgu z rozłożonymi dwoma nogami? To jest niepojęte

 9. A czego karetka zawiozła go dalej do Kraśnika, jak do Janowa jest bliżej?

 10. Stary budowlaniec

  Z własnego doświadczenia wiem że jak kładzie się maszyna to operator wyskakuje z kabiny i ucieka jak najdalej,tu nastąpiło to odwrotnie.chciał oddać życie albo zdrowie za kupę zelaza. takich maszyn na rynku do sprzedania jest dużo,do wyboru,do koloru,życia niekupi się nikomu i nigdzie.chciał dostać medal za ten czyn,napewno dostał ból i cierpienie z tego bólu.Widział śmierć w oczach i zapamięta jej wygląd na długi czas.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas