MPK Lublin wyróżnione certyfikatem Solidna Firma

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie zostało wyróżnione certyfikatem Solidna Firma. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na rynku wyróżnień, promujących uczciwych i wiarygodnych przedsiębiorców.

Nagrodę dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego z Lublina odebrał w Warszawie Prezes Zarządu, Tomasz Fulara. Certyfikaty wręczano podczas XIV Gali Finałowej Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma.

– Certyfikat potwierdza rzetelność firmy, ułatwia prowadzenie biznesu, wzmacnia zaufanie do marki i stanowi istotny element w negocjacjach. Tytuł jest także świadectwem, że przedsiębiorstwo realizuje założenia CSR, czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Laureaci Programu stanowią Elitarne Grono Przedsiębiorców, wiarygodnych i odpowiedzialnych w kontaktach gospodarczych – informuje Weronika Opasiak rzecznik prasowy MPK Lublin.

W tym roku o tytuł Solidna Firma 2015 walczyło blisko 150 firm z całej Polski, wyróżnienie otrzymało 136 podmiotów.

2016-02-18 10:13:53
(fot. Nadesłane)

Zobacz również

38 komentarzy

 1. panie prezesie, ilość zdjęć z dyplomami jest niesamowita. Szkoda że nie pokusił się Pan o takie same zdjęcia z owymi autobusami zakupionymi przez siebie. Bo ilość kupionych dyplomów jest prost proporcjonalna do ilości pojazdów do przewozu osób jakie są na stanie MPK. Chyba że jest to na zasadzie, dyplom za autobus na złom.

 2. A przepraszam szanownych czytelników pan fujarka to w jakim kabarecie występuje…?. Chłopina widzę że jest bardzo utalentowany w kierunku rozśmieszania mieszkańców Koziego Grodu. Może warto go pokazać całej Polsce…ba Europie…niech inni tez mają trochę radości na co dzień na tym łez padole…

 3. to kierowcy tak ich docenili ? 😉

 4. Pan prezes Fulara to taki Leo Messi wśród prezesów przedsiębiorstw komunikacyjnych. Ustrzelił już klasycznego hat-tricka :). Jakby ktoś zapomniał to nasze kochane MPK jest:
  – solidną firmą
  – firmą czy tam pracodawcą przyjaznym pracownikom
  – najlepszym przedsiębiorstwem komunikacyjnym w Polsce

  Jednocześnie warto przypomnieć inny wyjątkowy „hat-trick” pana prezesa
  – za jego panowania nie kupiono żadnego nowego autobusu
  – za jego panowania praca na stanowisku kierowcy w MPK Lublin pod względem wynagrodzenia za taką ciężką robotę została sprowadzona poniżej wszelkiego dna
  – za jego panowania niektórzy dostali oszałamiającą podwyżkę w wysokości 0,02 zł/h

 5. Szanowna redakcjo. Sugerując się komentarzami, których 100% przeczy temu, że MPK jest solidną firmą, proponuje zająć się tematem głębiej. Niech się solidna, najlepsza firma w polsce wytłumaczy z tego, że mimo zobowiązań wynikających z umowy wieloletniej nie kupiła do tej pory żadnego nowego autobusu od czasów panowania prezesa Fulary. Wysokopodłogowe autobusy wg zapisów tej umowy nie powinny jeździć od dwóch lat a pozostałe miały być pomalowane w miejskie barwy. Autobusów brakuje i wiele kursów nie jest wykonywanych wcale, niech się pochwalą konkretną liczba. i kolejna ważna kwestia. Wynagrodzenie i traktowanie kierowców. Notorycznie przekraczany czas pracy, zmuszanie pracowników do wykonywania obowiązków po godzinach za darmo i głodowe pensje. Warto też podkreślić ilość osób zatrudnionych w biurze i ich powiązania rodzinne. Większość kompletnie nic nie robi i ciągle powtarzające się nazwiska rodzin siedzących po uszy w związkach zawodowych.

  • O przepraszam, pan szanowny prezes przez 5 lat zasiadania na stołku (obie ręce zajęte bo muszą stołek trzymać) zakupił jeden nowy autobus !! więc szanowny towarzyszu mijasz się z prawdą. To nic że ten autobus jest nikomu do niczego nie potrzebny… ale jest cały jeden przez 5 lat. A jaki to stosunek do dyplomów policz sobie sam…

   • Pragnę sprostować wypowiedź mojego (zapewne) uczonego przedmówcy (zauważcie jak pięknie się odnoszę) 🙂
    Otóż Pan Prezes Fulara nie zasiada na stołku, Jemu kupiono nowy fotel (!), bo na fotelu porzednika brzydził się usiąść.
    Natomiast ten stary oddano jednemu z licznych Dyrektorów niższego szczebla.

 6. sędzia (nie) sprawiedliwy

  fajna marynarka 😀

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja