MPK Lublin wyróżnione certyfikatem Solidna Firma

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie zostało wyróżnione certyfikatem Solidna Firma. To jedno z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na rynku wyróżnień, promujących uczciwych i wiarygodnych przedsiębiorców.

Nagrodę dla Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego z Lublina odebrał w Warszawie Prezes Zarządu, Tomasz Fulara. Certyfikaty wręczano podczas XIV Gali Finałowej Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma.

– Certyfikat potwierdza rzetelność firmy, ułatwia prowadzenie biznesu, wzmacnia zaufanie do marki i stanowi istotny element w negocjacjach. Tytuł jest także świadectwem, że przedsiębiorstwo realizuje założenia CSR, czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Laureaci Programu stanowią Elitarne Grono Przedsiębiorców, wiarygodnych i odpowiedzialnych w kontaktach gospodarczych – informuje Weronika Opasiak rzecznik prasowy MPK Lublin.

W tym roku o tytuł Solidna Firma 2015 walczyło blisko 150 firm z całej Polski, wyróżnienie otrzymało 136 podmiotów.

2016-02-18 10:13:53
(fot. Nadesłane)

Zobacz również

38 komentarzy

 1. Janöszek Kłemböszek

  Niech walcza o klienta a nie certyfikaty

  • Nie ma czym się jarać – każdy może sobie taki kawałek makulatury za kilka stówek kupić. Ot, kolejna bumaga do oprawienia i powieszenia w gabinecie solidnego PREZESA…

  • czy to jest zasadne aby w Lublinie za 4 złote sie jezdziło sorki ale to przegiecie …80 procent lublinian na to nie stac …co wy robicie!!!!!????????

  • To pisałem ja - Jarząbek

   Łubu dubu , niech nam żyje prezes itd , itp . Teraz kierowcy czekają na ruch prezesa i jak on , tak i oni chcą być docenieni . Nie sztuką jest spijać piankę . Sztuką jest zadbać o jej jakość , co starają się robić kierowcy i mechanicy .

 2. Lol…solidnie to co niektórzy z tej firmy się w skarpy i trawniki wbijali…

 3. były pracownik firmy roku

  10,50zł/h – rzeczywiście jest czym się szczycić…

 4. Pewnie pomogli zdobyc im ten tytuł kierowcy co się porozbijali…………….

 5. Brak komentarza...

  …byłby najlepszym komentarzem

 6. To jest niezla propagandowa zagrywka. Czy któryś z szacowanej jury przejechał się lubelskim MPK czy może nie czytał artykułów o wypadkach i kolizjach lubelskich autobusow? Myślę że władze lubelskie propagandowo przebijają już komuchow a oni w tej dziedzinie byli najlepsi.

 7. Tylko szkoda ze solidnie nie płaci !

 8. Tą nagrodę pewnie przyznali ci sami debile, którzy przyznali MPK tytuł najlepszego przedsiębiorstwa komunikacyjnego w Polsce

 9. solidna ? to kpina autobus nie przyjeżdżają lub są opóźnione ludzie do pracy się spóźniają a oni nagrody dostają…

 10. Program „nie do wiary” ,co drugi miesiąc MPK przyznaje sobie jakieś nagrody.To jakaś paranoja.Autobusy zdezelowane,większość pamięta jeszcze poprzednie stulecie,a oni nagrody dostają-śmiech na sali.Propaganda jak za komuny.

 11. taki ktos kto wie jak to dziala

  solida firma działa w ten sposób, że jak zapłacisz to dostajesz certyfikat….kupa śmiechu…

 12. Zamiast podwyżek czy inwestycji w tabor to sama propaganda leci. Kiedy tego śmiesznego prezesa na taczkach wywiozą…

 13. tylko mi się wydaje ze to jakiś podstęp

  Wiarygodni i odpowiedzialni ?? Kto im to dal wiarygodnie to wygląda tak milo być 180zl premii w nowym programie dla najmniej zarabijajacych w MPK Lublin i już znowu w kulki lecą dostałem 28zl a są tacy co dostali po 8.5zł bardzo wiarygodna firma. wszystko to sciema z tym mpk znajomi sobie baja nagrody firma przyjazna pracownikowi a teraz to

 14. Panocku, skolko ten certyfikat ?

 15. Panie prezesie pan sobie lepiej by zrobił zdjęcie przy jakimś nowym przegubowym solarisie czy mercu oklejonym w logo firmy, bo to coś papierowo-szklanego z czym pan sobie tu zrobił zdjęcie to się najwyżej nadaje do podtarcia pewnej części ciała (w szczególności szkło).

 16. Solidnie walą w słupy, drzewa i i skarpy.

 17. Wiklinowy nocnik

  hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

 18. Hahhahaha śmiech na sali !!! Pogadajcie pierw z kierowcami a później nagrody przyznawajcie !!! Ja pier…..

  • Młodsza Marysia nie zawsze dziewica

   Doświadczyłam takiej rozmowy – „Jak uważasz, że 1700/m-c brutto to mało, to brama jest otwarta” powiedział pan dyrektor Sadke kiedy nieśmiało wspomniałam coś o podwyżce.
   Skorzystałam z propozycji, od pół roku jeżdżę londyńskim autobusem i w przeliczeniu na złotówki mam wiecej na tydzień niż w MPK na miesiąc.

   • Satkowy nigdy nikomu tak nie powiedział i nie powie. Z całym szacunkiem, to już ostatnia osoba w tym burdelu co coś ogarnia i wie po co jest….

 19. Zamiast robić z ludzi idiotów siejąc głupia propagandę, przydało by się wdrożyć konkrety aby transport miejski był bardziej konkurencyjny. Przy obecnych cenach paliwa możecie mnie w przysłowiową D pocałować. Z resztą przy wyższych cenach za baryłkę i tak nie korzystałem z ich usług. Mam wyje..ne na ich denne pomysły.

  • jarek k. prezes

   typowy polak ma wyje..ne, nie korzysta, nie korzystal ale wie najlepiej:)

   • Co nie znaczy, że nie zapoznałem się z oferta MPK. Typowy Polak potrafi przeliczyć co bardziej mu się opłaca. Jeśli Ciebie przekonuje próba naprawy wizerunku przez chwalenie się dyplomami. Przy jednoczesnym podnoszeniu cen biletów i rotacji kierowców, co jak ostatnio można zauważyć wpływa negatywnie na bezpieczeństwo klientów. To już twoja sprawa.

 20. Z naszej kochanej komunikacji korzystam tak samo jak z kibla – wtedy kiedy muszę i nie zostaję tam ani chwili dłużej, nie mówiąc już o rozpamiętywaniu tego przecudownego pobytu.

 21. panie prezesie, ilość zdjęć z dyplomami jest niesamowita. Szkoda że nie pokusił się Pan o takie same zdjęcia z owymi autobusami zakupionymi przez siebie. Bo ilość kupionych dyplomów jest prost proporcjonalna do ilości pojazdów do przewozu osób jakie są na stanie MPK. Chyba że jest to na zasadzie, dyplom za autobus na złom.

 22. A przepraszam szanownych czytelników pan fujarka to w jakim kabarecie występuje…?. Chłopina widzę że jest bardzo utalentowany w kierunku rozśmieszania mieszkańców Koziego Grodu. Może warto go pokazać całej Polsce…ba Europie…niech inni tez mają trochę radości na co dzień na tym łez padole…

 23. to kierowcy tak ich docenili ? 😉

 24. Pan prezes Fulara to taki Leo Messi wśród prezesów przedsiębiorstw komunikacyjnych. Ustrzelił już klasycznego hat-tricka :). Jakby ktoś zapomniał to nasze kochane MPK jest:
  – solidną firmą
  – firmą czy tam pracodawcą przyjaznym pracownikom
  – najlepszym przedsiębiorstwem komunikacyjnym w Polsce

  Jednocześnie warto przypomnieć inny wyjątkowy „hat-trick” pana prezesa
  – za jego panowania nie kupiono żadnego nowego autobusu
  – za jego panowania praca na stanowisku kierowcy w MPK Lublin pod względem wynagrodzenia za taką ciężką robotę została sprowadzona poniżej wszelkiego dna
  – za jego panowania niektórzy dostali oszałamiającą podwyżkę w wysokości 0,02 zł/h

 25. Szanowna redakcjo. Sugerując się komentarzami, których 100% przeczy temu, że MPK jest solidną firmą, proponuje zająć się tematem głębiej. Niech się solidna, najlepsza firma w polsce wytłumaczy z tego, że mimo zobowiązań wynikających z umowy wieloletniej nie kupiła do tej pory żadnego nowego autobusu od czasów panowania prezesa Fulary. Wysokopodłogowe autobusy wg zapisów tej umowy nie powinny jeździć od dwóch lat a pozostałe miały być pomalowane w miejskie barwy. Autobusów brakuje i wiele kursów nie jest wykonywanych wcale, niech się pochwalą konkretną liczba. i kolejna ważna kwestia. Wynagrodzenie i traktowanie kierowców. Notorycznie przekraczany czas pracy, zmuszanie pracowników do wykonywania obowiązków po godzinach za darmo i głodowe pensje. Warto też podkreślić ilość osób zatrudnionych w biurze i ich powiązania rodzinne. Większość kompletnie nic nie robi i ciągle powtarzające się nazwiska rodzin siedzących po uszy w związkach zawodowych.

  • O przepraszam, pan szanowny prezes przez 5 lat zasiadania na stołku (obie ręce zajęte bo muszą stołek trzymać) zakupił jeden nowy autobus !! więc szanowny towarzyszu mijasz się z prawdą. To nic że ten autobus jest nikomu do niczego nie potrzebny… ale jest cały jeden przez 5 lat. A jaki to stosunek do dyplomów policz sobie sam…

   • Pragnę sprostować wypowiedź mojego (zapewne) uczonego przedmówcy (zauważcie jak pięknie się odnoszę) 🙂
    Otóż Pan Prezes Fulara nie zasiada na stołku, Jemu kupiono nowy fotel (!), bo na fotelu porzednika brzydził się usiąść.
    Natomiast ten stary oddano jednemu z licznych Dyrektorów niższego szczebla.

 26. sędzia (nie) sprawiedliwy

  fajna marynarka 😀

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8284zł 0.02%
  • GBP 4.9919zł 0.44%
  • EUR 4.2459zł 0.03%
  • CHF 3.9532zł -0.02%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   „Lodowata Krew z Gorących Serc” – Zimnolubni będą oddawać krew
   VIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie 2020
   Lublin zagra dla Australii
   Lublin na weekend 17-19 stycznia
   Magiczna Latarnia – startują zapisy dla klubu filmowego dla dzieci
   x

   Szanowny Czytelniku!

   Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych, dzięki czemu otrzymujesz:

   Lepszą jakość strony. Możemy dostosowywać treści pasujące do poszczególnych grup odbiorców.

   Reklam jest mniej i są bardziej dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki reklamom finansujemy nasz rozwój, dzięki czemu nasz serwis nie wymaga opłat

   Twoje dane są u nas bezpieczne.Zgodę na przetwarzanie danych możesz wycofać w każdej chwili na stronie Polityka Prywatności.

   Klikając przycisk "Przejdź do serwisu" lub zamykając to okno za pomocą przycisku "x" wyrażasz zgodę na przetwarzanie, w tym profilowanie* przez ITLU sp z o.o. oraz naszych Partnerów, Twoich danych danych osobowych zapisanych w plikach cookies i im podobnych technologiach stosowanych w Serwisach przez ITLU sp. z o.o. i Partnerów w celu marketingowym, obejmującym analitykę w celach marketingowych oraz wyświetlanie spersonalizowanych ofert, reklam i innych usług.

   Pamiętaj, możesz w każdej chwili nie wyrazić zgody lub cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

   Informujemy także, że poprzez korzystanie z tego Serwisu bez zmiany ustawień Twojego oprogramowania/przeglądarki wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookies i im podobnych technologii w Twoim urządzeniu końcowym oraz na korzystanie z informacji w nich zapisanych w celach dopasowania treści i reklam. Więcej przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

   Kto jest administratorem danych osobowych?

   Administratorem Twoich danych osobowych będziemy my, tj. spółka ITLU Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie oraz nasi Partnerzy (reklamodawcy).

   Szczegółowe informacje na temat celów przetwarzania

   Twoje dane uzyskane w naszych Serwisach za pomocą plików cookies i im podobnych technologii będziemy przetwarzać, w tym profilować:

   • w naszych celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie, w celach badań analitycznych w celach marketingowych, w celach dokonywania analiz i badania ruchu na stronach, w celu zapewnienia bezpieczeństwa naszych usług, w celu dochodzenia praw i roszczeń (podstawa: nasz prawnie uzasadniony interes),
   • w celach marketingowych naszych partnerów-reklamodawców, polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie, w celach badań analitycznych w celach marketingowych (podstawa: Twoja zgoda).

   Jeśli wyrazisz na to zgodę nasi Partnerzy będą przetwarzali, w tym też profilowali Twoje dane osobowe uzyskane w naszych Serwisach za pomocą plików cookies i im podobnych technologii w celach marketingowych polegających na dopasowaniu treści i reklam w naszych Serwisach i Internecie a także badań analitycznych w tych celach.

   Więcej przeczytasz w Polityce Prywatności.

   Twoje prawa

   Jeśli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych możesz ją zawsze cofnąć.

   Przysługuje Ci też prawo dostępu do Twoich danych, prawo do ich sprostowania, usuwania, prawo do przenoszenia danych, wyrażenia sprzeciwu, prawo do ograniczenia przetwarzania. Przysługuje Ci także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym będzie Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień przeczytasz tutaj.

   * Do przetwarzania wykorzystywane będą następujące dane: Twój adres IP, adres URL żądania, nazwa domeny, identyfikator urządzenia, typ przeglądarki, język przeglądarki, liczba kliknięć, ilość czasu spędzonego na poszczególnych stronach, data i godzina korzystania z Serwisu, typ i wersja systemu operacyjnego, rozdzielczość ekranu, dane zbierane w dziennikach serwera a także inne podobne informacje.