17-latek upił i wykorzystał 14-latkę. Później pochwalił się kolegom

Tak bardzo podobała mu się 14-letnia koleżanka, że postanowił zdobyć ją podstępem. Z aktu oskarżenia wynika, że upił ją do nieprzytomności a następnie wykorzystał seksualnie.

Wszystko zaczęło się pod koniec ubiegłorocznych wakacji. 17-letni wówczas mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego zaproponował swojej 14-letniej koleżance wspólne wypicie alkoholu. Od sierpnia takie zakrapiane piwem i wódką spotkania odbywały się trzykrotnie. Ostatnie z nich miało miejsce w niedzielę 4 października. Około godziny 15 nastolatka wyszła z domu na spotkanie ze swoim kolegą. Tym razem wysokoprocentowych trunków było o wiele więcej, niż wcześniej. Gdy dziewczyna przez dłuższy czas nie wracała do domu, jej zaniepokojona matka usiłowała się z nią skontaktować. Jednak bezskutecznie.

Wieczorem 14-latkę odnaleziono w stanie upojenia alkoholowego. Ponieważ nie było z nią logicznego kontaktu, z obawy o jej zdrowie i życie, natychmiast została przetransportowana do szpitala. Dziewczyna miała 2,9 promila alkoholu w organizmie i nie potrafiła wyjaśnić, co się z nią działo przez ostatnie godziny.

W tym samym czasie, 17-latek pochwalił się znajomym, że w końcu „zaliczył” swoją koleżankę. Jak później wyjaśniali jego znajomi, od pewnego czasu wspominał, że ma na nią ochotę. O sprawie szybko dowiedzieli się policjanci, którzy jeszcze tego samego dnia zatrzymali 17-latka. Ze względu iż lekarze potwierdzili u nieletniej ślady obcowania płciowego, o sprawie powiadomiona została także prokuratura.

Podczas przesłuchania 17-latek przyznał się, że rozpijał 14-latkę a następnie wykorzystując jej stan upojenia alkoholowego, doprowadził ją do obcowania płciowego. Prokurator skierował do sądu wniosek o jego tymczasowe aresztowanie, który został uwzględniony. Pod koniec grudnia Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Lubelskim zakończyła śledztwo w tej sprawie i skierowała do sądu akt oskarżenia.

W międzyczasie jednak, 17-latek wycofał się z wcześniej złożonych wyjaśnień. Twierdził, że owszem częstował koleżankę piwem i wódką, jednak za jej zgodą. Zaprzeczył, aby utrzymywał z nią kontakty seksualne. Ze względu na charakter sprawy, śledczy nie zdradzają jej dokładnych szczegółów. Mieszkańcowi Tomaszowa Lubelskiego grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112)
2016-02-17 20:07:11

37 komentarzy

 1. skoro 14-latka jest na tyle dorosła, żeby pić alkohol to z nią jest cos nie halo. Zapewne na siłę wódki jej w gardło nie lał. Kwestia asertywności.

 2. To teraz jego będą zaliczać. W końcu młody jest więc może liczyć na powodzenie.

 3. Rzygać się chce od tych komentarzy przerzucających winę na dziewczynę.

  • wróbelek Elemelek

   Dziewczyna pijana du*a sprzedana.

  • Cichobiorek cichodajek

   Szanowny „persom” – Swego czasu mistrz Cugowski spiewał piosenkę: „do tanga trzeba dwojga”, a pospólstwo tłumaczy to samo mniej subtelnie mówiąc: Gdyby suka nie chciała to pies by nie miał co, (powiedzmy delikatnie), bzykać.
   Ty aluzju ponjał???

   • Dopóki suka ogona nie podniesie, psy się nie zlatują. W przypadku młodej samiczki- trzeżwość jest tym ogonem. a ten młody byczek z premedytacją to zaplanował. Zostawcie muzułmanie dziewczynę w spokoju.

 4. Wykastrować gnoja

 5. Idiotyczne te wasze odpowiedzi. W dzisiejszym środowisku typowo miejskim/wiejskim dzieci w wieku 10-15 lat używają wulgaryzmów częściej niż ja. Winni są rodzice którzy w pogoni za pieniądzem zapominają o dzieciach bądź próbują dzieciom przychylić nieba. Stara szkoła pasa, nie prowadziła do takiego patologicznego społeczeństwa(kiedyś dziadek opowiadał mi o żydku który dostawał po tyłku z rana i na wieczór, po to aby głupoty mu do głowy nie przychodziły).

  Dla mnie upiła się(z własnej woli) asertywna postawa, wszechobecny(prawie) internet i treści jakie z niego wypływają stwarza z człowieka seksualnego posrańca. Tak czy inaczej ona by dała, a on by zaliczył kwestia czasu(nie alkoholu). Nic z tej sprawy by nie było ale rodzice dziewczynki chcieli wyszarpać od rodziców chłopca pieniądze, chroniąc niby tym samym jej dobre imię(została zgwałcona), aby sąsiedztwo krzywą na nią nie patrzyło.

  Ojca oszukasz matkę oszukasz NATURY nie oszukasz.

  Dziękuje

 6. Ciekawe, czy pochwali się kolegom jak upojne noce spędzał za kratkami.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!