Motorowerzysta zderzył się z seatem. Zginął przed własnym domem (zdjęcia)

Jechał motorowerem bez kasku i najprawdopodobniej bez świateł. Na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo przejazdu, zginął na miejscu.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 23:15 w miejscowości Wola Przybysławska w gminie Garbów.

Na drodze powiatowej nr 2219 Przybysławice – Wola Przybysławska zderzyły się dwa pojazdy: motorower i samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lublina, Woli Przybysławskiej i Garbowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono kierujący motorowerem mężczyzna wyjeżdżał z drogi lokalnej. Na skrzyżowaniu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i wjechał wprost przed seata, którego kierowca poruszał się od strony drogi ekspresowej. W wyniku zderzenia pojazdów motorowerzysta wpadł do rowu.

Jako pierwsi na pomoc ruszyli mieszkający w pobliżu mężczyźni. Powiadomili służby ratunkowe i prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową motorowerzysty. Niestety obrażania jakich doznał sprawiły, że nie udało się uratować jego życia.

Jak się okazało, 38-latek poruszał się bez kasku. Dodatkowo jak twierdził kierowca seata, w motorowerze nie było oświetlenia. Mężczyzna zginął tuż przed własnym domem.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przez kilka godzin droga w tym miejscu była całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

41 komentarzy

 1. należytej prędkości ? czyli ile miał jechać ? 2km/h ? to może miał stać bo zawsze ktoś może z boku wyjechać ja nie załuję nie raz widzaiałem jak wymuszali z bocznej drogi i co opłacało się wymuszać ? nawet gazu bym dodał nauczy się jeden z drugim szkoda nawet wciskać pedału hamulca

  • Ty gosciu jesteś jakiś nawiedzony wiesz co to zasada ograniczonego zaufania ? Chyba nie skoro tak mówisz. Proponuję ci jeśli masz prawko to je oddaj bo chyba w chipsach znalazles. Ludzie zgina człowiek i trochę szacunku dla niego i jego rodziny. *

 2. A może SEAT pędził że nie było możliwości zobaczenia go od markuszowa zza górki bo w. Ciągu kilku sekund się zbliżył. Jak nie zalujesz to se strzel w leb

 3. Skończył się spam? 🙂

 4. nie macie Komisariatu P .ale sklep z winem jest brawo dka wsiokow

 5. Szkoda ci sołtysie konfituro społeczna to się powieś.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7699zł 0.62%
  • GBP 5.1002zł -0.2%
  • EUR 4.5473zł -0.02%
  • CHF 4.2291zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL