Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Motor Lublin walczy w Elblągu z Olimpią o awans do II ligi (relacja na żywo)

W Elblągu trwa mecz o awans do II ligi pomiędzy tamtejszą Olimpią a Motorem Lublin. Spotkanie można obejrzeć na żywo.

– Ten dwumecz zadecyduje o naszej przyszłości. Cztery dni zadecydują o tym, gdzie będziemy. Oczekiwania kibiców, miasta i nasze to II liga, ale to tylko piłka nożna. Wierzymy, że wygramy. Przez cały sezon pokazaliśmy, że można wygrywać, nawet grając pod presją – mówił przed sobotnim meczem z Olimpią Elbląg trener Tomasz Złomańczuk. Porażka na Arenie Lublin spowodowała, że wspomniana przyszłość dla mistrza III ligi lubelsko-podkarpackiej nie rysuje się w kolorowych barwach. Wszystko zmienić może jednak środowy pojedynek na stadionie zespołu prowadzonego przez Adama Borosa.

Jak podkreślał w wywiadzie trener lublinian, kluczowym pojedynkiem dla losów tego dwumeczu miała być sobotnia konfrontacja na Arenie Lublin. Motor miał odnieść pewne zwycięstwo, a w Elblągu tylko bronić wypracowanej przewagi. Porażka 0:1 spowodowała, że to Olimpia jest w bardziej uprzywilejowanej sytuacji, lecz wciąż nic nie jest przesądzone. Drużynie Tomasza Złomańczuka do awansu potrzebne jest zwycięstwo co najmniej jednym golem, ale nie mniejsze niż 1:0 (w takim przypadku niezbędna będzie dogrywka).

Relację na żywo można oglądać dzięki TV Olimpia Elbląg.

(fot. lubsport)
2016-06-15 17:15:21

9 komentarzy

  1. jaki wynik ?

  2. do przerwy bylo 1:1 teraz nie wiem

  3. boże nie ogladalem Motrou lata ale to co kur… oni graja to jest paranoja takie miasto a druzyny nie ma dziwi sie kibicom ze nie wywalcza pieniedzy na klub dla mnie to jest smieszne grysc 3 lige ale widac ze to sie nigdy nie zmieni i niech nie pie. ze miasto pieniedzy na klub nie ma

  4. hahaha i znowu 3 liga wstyd hahaha kur… nie mam slow wezcie moze sie za Lublinianke bo jak widze to jest paranoja

  5. jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hurra !!!!!!!!!!!!

  6. Wstyd. Wy… trenera! To jest skandal, że Motor z klubów poniżej ekstraklasy mając najlepszych kibiców, świetny stadion i frekwencję na poziomie ekstraklasy nie może wyjść z 4 poziomu ligowego. Z klubem jest się na dobre i na złe, ale jak się widzi, że drużyna nie potrafi awansować do 2 ligi to czuje się bezsilność… i świadomość tego, że niżej upaść nie można.

  7. Po prostu byli lepsi a co do gry to totalna kopanina z obu stron typowe kopacze

  8. Zawsze i wszędzie Motor j….y bedzie!

Z kraju