Wtorek, 23 lipca 202423/07/2024
690 680 960
690 680 960

Motocyklista zderzył się czołowo z ciężarówką. Zginął na miejscu (zdjęcia)

W piątek po południu w miejscowości Gwizdaj na drodze krajowej nr 94 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje 35-letni motocyklista. W zdarzeniu brał udział mieszkaniec naszego regionu, który kierował pojazdem ciężarowym. Na szczęście w zdarzeniu nie odniósł obrażeń.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 13.00 w miejscowości Gwizdaj w powiecie przeworskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu motocykla z ciężarówką. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motocyklem, jadąc od strony Przeworska w kierunku Łańcuta, zjechał nagle na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z samochodem ciężarowym, którym kierował 35-letni mieszkaniec woj. lubelskiego. Motocyklista zginął na miejscu.

Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia oraz ustalają tożsamość ofiary. Droga krajowa nr 94 na tym odcinku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 16.30.

(fot. PSP Przeworsk\KPP Przeworsk)

10 komentarzy

 1. Jakby miał normalną prędkość czyli 90 km/h to by dojechał do celu

 2. Prawie przetrwał do końca sezonu. No nic jednego wariata na jednośladzie mniej.

 3. … leciał szybko ale bezpiecznie, winien tirowiec bo nadjechał w złym momencie

 4. Miał dosyć waszych „życzliwych” komentarzy więc się ewakuował z tego burdla zawanego światem…
  Nie wydaje się wam że Ktoścoś spier…lił robiąc ten świat?

  • stare przysłowie mówi – ryba psuje się od głowy, robole, szaraki nie psują świata.

  • Witold Janusz Głupotą i lekkomyślnością motocyklisty winisz świat? Dla wielu świat jest piękny, popatrz na drzewa w lesie i posłuchaj śpiewających ptaków.

 5. i narobil klopotu kierowcy cysterny

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport