Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Motocykliści pojechali do Domu Dziecka z prezentami. Były słodycze, gry oraz książki (zdjęcia)

Dajmy dzieciakom trochę radości w ten wyjątkowy dla nich dzień – takie hasło przyświecało motocyklistom, którzy udali się dziś do wychowanków placówki Pogodny Dom w Lublinie. Wcześniej stanowili nie lada atrakcję dla dzieci na placu Zamkowym. Wydarzenie przygotowała Moto Inicjatywa.

W niedzielę, tak jak co roku, lubelscy motocykliści zorganizowali Motocyklowy Dzień Dziecka. Tradycyjnie już zebrali się na placu Zamkowym, skąd wyruszyli do wychowanków Domu Dziecka przy ul. Pogodnej. Każdy z nich zabrał ze sobą prezent dla wychowanków placówki. Były to głównie słodycze, zabawki oraz artykuły szkolne. Przygotowano również wspólnego grilla.

(fot. lublin112)

11 komentarzy

 1. … próba poprawy wizerunku motocyklistów w społeczeństwie ? akcja bardzo szlachetna i godna naśladowania ! … dzisiaj rozdają słodycze , jutro ryk silników i szaleńcza jazda po ulicach . 3/4 z nich to dzicz drogowa i zdania nie zmieniam

  • Ależ nie musisz zmieniać zdania, głupota nie jest zabroniona. Ujmujące jest tylko twoje przekonanie o tym, że jest istotne. Ale może interesują cię fakty, ot tak dla jaj. Po pierwsze, robią to od lat przynajmniej kilkunastu (może dłużej). To nie są politycy, nie dbają przesadnie o wizerunek. Po drugie, w każdej społeczności najbardziej widać i słychać to, co określasz dziczą. Głupi człowiek widzi gównie to, co się „błyszczy”, słyszy to, co „huczy”, prawda? I stereotyp gotowy, na co komu fakty. Ale w rzeczywistości to jest jedynie skromny procent. Po trzecie, dzisiaj, jadąc samochodem, na odległości ok. 100 kilometrów doświadczyłem kilkunastu kierowców samochodów, którzy nigdy nie powinni mieć prawa jazdy i którzy przez swoją głupotę zrobią krzywdę komuś lub przynajmniej sobie. Motocyklisty takiego nie widziałem ani jednego.

  • I jeszcze jedno.
   Zrobiłeś w swoim , podejrzewam smutnym życiu coś dobrego dla dzieciaka z Domu dziecka?

 2. Po co robić takie akcje. Najważniejsze jest pałowanie maszyn z porozwiercanymi wydechami o 12 w nocy w centrum miasta.

 3. Po to , żeby taki głupek jak ty miał pytanie.
  Pasuje odpowiedź ?

 4. Bravo panowie , z hejtem nie walczcie bo szkoda zdrowia , to co zrobiliście dla dzieciaków samo się obroni dużo zdrowia i spokojnego sezonu na dwóch kółkach:)))))

 5. Szacun hulajnogiści!

 6. Szacun Panowie i Panie. Piękna akcja??

 7. A mi szkoda dzieci. Nie lubię motocyklistów ale to co robia charytatywnie przez cały rok zasługuje na pochwałę i szacunek

Dodaj komentarz

Z kraju