690 680 960

Młody mężczyzna miał mefedron i marihuanę. Dzisiaj spotka się z prokuratorem

Chełmscy kryminalni wspólnie z funkcjonariuszami Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 22-letniego mieszkańca gminy Kamień. Mężczyzna posiadał narkotyki. Dzisiaj ma zostać doprowadzony do prokuratury, gdzie będą z nim prowadzone dalsze czynności.

We wtorek policjanci kryminalni z chełmskiej komendy wspólnie z funkcjonariuszami Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej Placówki w Dołhobyczowie przeszukali teren jednej z posesji w gminie Kamień.

Mundurowi mieli informację, że mieszkający tam 22-latek może posiadać narkotyki. Przypuszczenia te potwierdziły się. W jednym z pomieszczeń funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli blisko 100 gram mefedronu i niewielkie ilości marihuany.

22-latek został zatrzymany i jak się okazało był już notowany między innymi za przestępstwa narkotykowe. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli też pieniądze.

Dzisiaj zatrzymany zostanie doprowadzony do prokury, gdzie będą z jego udziałem wykonywane dalsze czynności procesowe. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Młody mężczyzna miał mefedron i marihuanę. Dzisiaj spotka się z prokuratorem

(fot. Policja Chełm)

6 komentarzy

 1. Pewnie jakiś niezaszczepiony go podkusił.

 2. Pieczychlebek Garncarz

  Czy to spotkanie towarzyskie przy kawie?

 3. Juzio z Brudna Buzią

  „Młody mężczyzna miał mefedron i marihuanę. Dzisiaj spotka się z prokuratorem” – ja też chcę , ja też chcę …. :-)))

 4. cpuny do wora

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas