Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Młody kierowca wpadł w poślizg, mercedes wypadł z drogi i dachował (zdjęcia)

Wczoraj wieczorem w Krężnicy Jarej doszło do dachowania auta osobowego. W zdarzeniu na szczęście nikt nie ucierpiał. Przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia z przejazdem.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem w Krężnicy Jarej pod Lublinem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

W rejonie zdarzenia ratownicy zastali pojazd osobowy marki Mercedes po dachowaniu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że młody kierowca jechał od strony Lublina w kierunku Strzeszkowic Dużych. W pewnym momencie wpadł w poślizg, samochód zjechał na lewą stronę, wypadł z drogi i dachował w rowie.

Kierujący autem mężczyzna trafił pod opiekę ratowników medycznych, na szczęście nie ucierpiał w zdarzeniu. Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały niewielkie utrudnienia z przejazdem.

10 komentarzy

 1. A co w tym dziwnego że gdy tylko robi się nieco biało i slisko mlodzi wypadają z drogi OT brak doświadczenia i wyszkolenia teraz uczy się nie na jakość a na ilość

 2. To już bokiem sobie nie polata tej zimy.

 3. Brak doświadczenia ,kiedyś zimy były z metrowymi zaspami i potężnymi mrozami sam siedziałem raz w rowie ale dzięki temu nauczyłem się jeździć w zimie..!

 4. Lekcja jazdy po białym.

 5. Unia zabroni spalinowych to przesiądziemy się na konie. Furmanką ciężko wydachować bo koń ma lepsze myślenie niż człowiek.

 6. tylny naped- odrobine za dużo wcisnie gaz i juz go zwija jak nie odpusci

 7. Oo to chyba ten co tam często wyprzedzał trzy samochody na raz bo przecież musiał się pokazać

  • Gówno wiesz a się wypowiadasz. Nie znasz kontekstu sytuacji a oczywiście swoje trzy grosze musi pan dodać. Oby karma panu wróciła za takie niepotrzebne komentowanie.

 8. Piękny koniec będzie bezpieczniej

 9. Nie to nie możliwe, bęęłwu, mersedes, łopel i niemienckie nie mogą się rozbijąc w zimie i w ogóle.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo