Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Mini telefony ukryte w podeszwach butów nie dotarły do osadzonego (zdjęcia)

Codziennie funkcjonariusze Aresztu Śledczego w Lublinie sprawdzają przesyłki zaadresowane do osadzonych. W jednej z nich mundurowi natrafili na dwa mini telefony.

Do osadzonych w Areszcie Śledczym w Lublinie codziennie docierają paczki, w których znajdują się różne przedmioty i produkty. Jedna z takich przesyłek zainteresowała funkcjonariuszy, ponieważ w trakcie jej prześwietlenia wyszło na jaw, że mogą się w paczce znajdować przedmioty niedozwolone.

Jak się okazało, funkcjonariusze Aresztu Śledczego, po raz kolejny wykazali się czujnością i doświadczeniem. Podczas kontroli paczki adresowanej do osadzonego znaleźli dwa mini telefony komórkowe ukryte w podeszwach butów. Trwają obecnie czynności wyjaśniające w tej sprawie.

W paczkach zaadresowanych do osadzonych, jak pokazują historie kontroli takich przesyłek, nadawcy próbują ukryć, oprócz telefonów, również środki odurzające. Wnikliwa kontrola listów i paczek trafiających do Aresztu Śledczego pozwala na wykrycie przedmiotów i produktów niedozwolonych.

Mini telefony ukryte w podeszwach butów nie dotarły do osadzonego (zdjęcia)

Mini telefony ukryte w podeszwach butów nie dotarły do osadzonego (zdjęcia)

(fot. AŚ Lublin)

11 komentarzy

  1. Nie dotarły… i mnie sie to natychmiast podoba sie !!!
    Areszt, czy wiezienie to nie samochód gdzie pustogłowa dziunia odpisuje sms’y w czasie jazdy.

  2. to normal;ny telefon starej daty

  3. Czy nadawca trafił do pudła? Nieeeee a dlaczego?

  4. Pokazujcie więcej zdjęć RTG, niech bandziory uczą się jak schować rzeczy zabronione żeby nie było ich widać! Bardzo mądra decyzja rzecznika prasowego SW!

  5. Dwa buty to dwa telefony. Lewy i prawy.

  6. Fantastyczna robota, szkoda tylko ze jakis łeb wybudowal czteropietrowy apartamentowiec tuz przy murze, i codziennie jest darcie mordy pod murem, rozmowy towarzyskie i przekazywanie sobie roznych informacji itd.

    Takze te dwa telefoniki jakby cos zmienialy xD

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo