Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkańcy Świdnika znów wyjdą na ulice. Przed laty tak sprzeciwiali się kłamliwej propagandzie

Tak jak co roku, niebawem odbędzie się rocznica świdnickich spacerów. Nie zabraknie też symbolicznego spaceru, tak samo jak 42 lata temu, kiedy to mieszkańcy pokazali, jak w pokojowy sposób zaprotestować przeciwko działaniom komunistycznych władz.

79 komentarzy

 1. Chodzą dziadki już od kilku tygodni. Wymachują flagami i krzyczą coś o wolnych mediach. JEST JUŻ ZA PÓŹNO. POLSKI JUŻ NIE MA I TAKIE SPACEROWANIE NIC JUŻ NIE DA!!! (

 2. Tak zdrajcy zmanipulowali telewizję i ludzi że prawdy się teraz nie dowiesz.

 3. Polska potrzebuje prawdziwych, odważnych patriotów jak Józef Kuraś „Ogień”. Takich którzy nie będą się p*******ić w walce o wolną Polskę.

 4. Historia zatoczyła koło niestety

 5. Ale skowyt pisowców w komentarzach. Uwielbiam.

 6. ***** *** i tyle w temacie. Świdnik mentalnie jest w tych czasach w których powstał, a może jeszcze gorzej. Ludzie zaś niczym w głębokiej rosji – tak samo inteligentni. Z takim myśleniem nigdy wschód Polski nie dorówna zachodowi Polski i dużym miastom. Nie wiem jak można nie zauważać, że mentalność tamtych ludzi, wcale nie idzie w sprzeczności z patriotyzmem i że ta sama mentalność powoduje bogacenie się tamtych rejonów, w przeciwieństwie do wschodniej części Polski.

  • A co ty masz pustaku na tym zachodzie geje lesbijki i narkomanii leżą po dworcach taki wspaniały zachód tępaku widać że nigdy nie ruszyłeś tyłka poza granicę swojej klatki.

   • Kultura osobista i inteligencja na poziomie ludzi, których właśnie opisałem. Czyli nigdy nie będzie dobrze. A tak uściślając, bo widzę, że ciężko z myśleniem i czytaniem ze zrozumieniem, pisałem o zachodzie Polski, a ty przesiąknięty propagandą od razu wbiłeś sobie w makówkę, że piszę o zachodzie Europy. Czyżby mieszkaniec Świdnika, po studiach u czarnka?

 7. A co ty masz na tym zachodzie Polski sztuczny uśmiech ludzi którzy są niewolnikami kredytowymi czy to że w sklepie nie można odróżnić kobiety od faceta na kasie .

  • Poziom wyprania mózgu trudny do opisania. ty i tak jesteś już stracony, nic cię nie uratuje. Na szczęście jako patriota ze wschodu będziesz we właściwym czasie odpowiednim mięsem armatnim. Cieszy mnie, że w Świdniku ludzie nie są niewolnikami kredytowymi i uśmiechają się tylko ze szczęścia i że w Świdniku nie ma żadnego geja czy narkomana. Dla twojej informacji ja mieszkam w Świdniku, za granicą byłem wiele razy, samolot widziałem od środka nie tak jak ty przez siatkę w PZL-u, poznawałem różnych ludzi i być może dlatego jestem lepszym od ciebie człowiekiem, bardziej wyrozumiałym i tolerancyjnym.

 8. Brawo Świdnik precz z komuną i pełowcami.

Dodaj komentarz

Z kraju