Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Mieszkańcy Łęcznej nie chcą korzystać z elektrycznych hulajnóg. Operator wycofuje się z miasta

W jednych miastach, z uwagi na zainteresowanie, pojawia się coraz więcej elektrycznych hulajnóg, w innych zaś usługa ta jest likwidowana. Tak jest m.in. w Łęcznej.

Z roku na rok rośnie popularność elektrycznych hulajnóg. Stały się one również stałym elementem krajobrazu w wielu miastach. To wszystko za sprawą firm, które udostępniają je użytkownikom na minuty. Zazwyczaj cieszą się one dużym powodzeniem wśród mieszkańców. Jednak nie wszędzie.

Przykładem jest Łęczna, gdzie te jednoślady zagościły rok temu, w wakacje. Ich operatorem jest firma blinkee.city. Jak wówczas wskazywali jej przedstawiciele, hulajnogi mają być sposobem na szybkie przemieszczanie się bez konieczności posiadania pojazdu na własność.

Teraz, po roku, operator podjął decyzję o zakończeniu działalności w tym mieście. Wszystko dlatego, że występuje małe zainteresowanie mieszkańców tego typu formą poruszania się po mieście. Tym samym usługa nie przynosi dochodów a jedynie generuje koszty. Do tego nic nie wskazuje, aby sytuacja ta miała ulec zmianie.

Tym samym firma blinkee.city zakończy działalność w Łęcznej z dniem 31 sierpnia. Osoby, które posiadają na swoich kontach klienta środki, powinny wykorzystać je do końca wakacji.

18 komentarzy

  1. Bardzo dobrze, poj… zostawiają je na środku chodnika a firmy tego nie sprzątają

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo