Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Nie mieli co ukraść, to zrobili sobie jajecznicę

Takiego włamania nie pamiętają chyba nawet najstarsi policjanci. Gdy weszli do domu zastali w nim dwóch złodziei pałaszujących jajecznicę.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę w miejscowości Tarło w gminie Niedźwiada. Kilkanaście minut po północy policjanci z Ostrowa Lubelskiego dostali zgłoszenie o włamaniu do jednego z domów. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce zauważyli wyłamany w drzwiach wejściowych zamek.

Podejrzewając, że włamywacze mogą jeszcze znajdować się w środku, weszli po cichu do mieszkania, gdzie zauważyli porozrzucane wyposażenie świadczące o tym, iż pokoje były plądrowane. Gdy po chwili mundurowi weszli do kuchni zastali w niej dwóch mężczyzn, którzy zajęci byli spożywaniem posiłku.

Okazało się, że 30 i 31 latek włamali się do domu licząc, że znajdą w nim wartościowe przedmioty. Gdy po przeszukaniu wnętrza nic nie przykuło ich uwagi skierowali się do kuchni gdzie przyrządzili sobie jajecznicę. I właśnie zajętych jej spożywaniem obu mężczyzn zastali policjanci.

Obaj włamywacze byli nietrzeźwi, starszy miał 2,8 promila zaś młodszy 1,6 promila alkoholu w organizmie. Właściciel domu stwierdził, że oprócz 12 jaj o wartości 10 złotych, które zjedli mężczyźni nic nie brakuje.

Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

2014-02-24 12:49:02
(fot. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. HAHAHHAHAHAHAHAHHA padłem xD

 2. Pisałem o tym na „innych łamach”, ale żem jest człowiek uczynny to powtórzę co następywa…
  Niech nikomu przypadkiem nie odwali i niech nie domaga się surowego ukarania.
  Nasza Ojczyzna to ponoć w iluś tam procentach Kraj katolski. Jedno z przykazań wtłaczanych ludziom w mózgownice mówi coś o napojeniu głodnego i nakarmieniu spragnionego (czy jakoś tak).
  Wyżej opisani przyszli tam napici, trzeba więc spełnić tylko pół (1/2) przykazania i nakarmić głodnych.
  Wiec za co ich karać, że nie chcąc nikogo trudzić, sami jadło przyrządzili?

 3. ojtam, ojtam, od razu plądrowali…. oni tylko szukali cebuli, bo co za jajecznica bez cebulki 🙂

 4. jaja po 10zl za 12 sztuk? no comment 😀

 5. Hodowca niosek ;)

  Niezłe jaja 😉