690 680 960

Mieli kilka tysięcy porcji dilerskich narkotyków. Trzy osoby zatrzymane (zdjęcia)

Dwóch mieszkańców Białej Podlaskiej najbliższe miesiące spędzi w tymczasowym areszcie. Mężczyźni podejrzani są o posiadanie jak też udzielanie narkotyków. Trzeci z zatrzymanych mężczyzn trafił pod policyjny dozór. W trakcie działań policjanci zabezpieczyli środki odurzające, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 7400 porcji dealerskich.

Bialscy kryminalni ustalili, że 18-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej może posiadać znaczne ilości narkotyków. W miniony czwartek policjanci weszli do wytypowanego mieszkania.

Mundurowi ujawnili tam słoiki i woreczki z suszem, woreczki ze zbryloną brunatną oraz krystaliczną substancją, a także papierowe skręty z suszem. Policjanci ujawnili też narkotyki przy 18-latku jak też obecnych na miejscu 19 i 24-letnim mieszkańcu miasta. Co więcej policjanci ujawnili zbryloną substancję również poza mieszkaniem 18-latka.

W trakcie wstępnego badania okazało się, że zabezpieczone środki to amfetamina, mefedron, haszysz oraz marihuana. Wystarczyłyby one do sporządzenia ponad 7400 porcji tych narkotyków.

– W weekend wobec 18 i 19-latka bialski sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Starszy z mężczyzn podejrzany jest o posiadanie oraz udzielanie narkotyków, 18-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielanie. Wobec trzeciego z nich 24-latka prokurator zastosował dozór Policji – wyjaśnia komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności sprawy.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Jeden komentarz

 1. Matka Polka jezdem !!! - (choć nie chcem, ale muszem)

  W dalszym ciągu uważam, że tak samo jak dilerów, należałoby karać jaraczy i ćpunów.
  Nie byłoby popytu to i podaż zdechłaby jak ś.p. mety z alkoholem.
  Tymczasem alkoholizm i narkomania to wg. prawa, choroby.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…