690 680 960

Miasto przedstawiło koncepcję nowego stadionu żużlowego. Teraz czeka na opinię mieszkańców (wideo)

Miasto Lublin zaprasza do udziału w konsultacjach społecznych projektu nowego wielofunkcyjnego obiektu sportowo-rekreacyjnego z funkcją stadionu żużlowego. Całoroczna hala pomieści 18,5 tys. widzów, spełni wymogi krajowych i międzynarodowych federacji m.in. żużla, lekkoatletyki i gier zespołowych, w tym piłki ręcznej, siatkówki czy koszykówki. Mieszkańcy mogą ocenić zagospodarowanie terenów zielonych, a także plany dotyczące nowej inwestycji do 15 grudnia.

62 komentarze

 1. abdul wisimulacha

  Jak można coś takiego nazwać sportem???!
  Jeżdżenie chomików na motorkach w kółko to sport???

 2. Ostatni sprawiedliwy

  Takie głośne obiekty powinny być za miastem a nie niemal w centrum głupota

 3. Leworęki bandyta czyli duża pipa

  Weźnie sie kredyt i jakoś to bendzie. Dzieci, wnuki spłacom. Hłe hłe hłe.

 4. A ta nowa kładka pieszo-rowerowa nie za wąska? Znowu będzie taka kiszka jak aktualnie?

 5. Super stadion

 6. zanim go postawia silniki spalinowe odejda do lamusa ii sport żużlowy na baterie bedzie cichy. Więc problem hałasu uważam za rozwiązany .Jest koncepcja ładowarek? I do nich małej elektrowni ( najlepiej atomowego kontenera) coby podczas meczu /koncertu aku podładować?

 7. a gdzie inwestycje sportowe Jakubasa?

 8. Tor zlikwidowali b bloki budowali , jak jeszcze był to swierzo wprowadzone matoły narzekały że za głośno. To teraz bedą budować stadion miedzy osiedlami i brezentowy dach ma tłumic hałas , NIE jeszcze raz NIE !
  Kamikadze na motorach niech se w polu zbudujo stadion i tam jedżo

 9. Tak, za ale najpierw remont ulic Zana na całej długości, Nadbystrzyckiej, Głębokiej (dwa pasy w każdym kierunku do Raabego zamiast złośliwego ograniczania ruchu za pomocą znaków poziomych) – obiecywany od lat w każdych wyborach i nigdy nie realizowany. Później przedłużenie Lubelskiego Lipca z przelprojektowaniem estakady będącej ostatnio wąskim gardłem – samo przedłużenie nic nie da, będzie jeszcze gorzej. Nowy asfalt w parku w wąwozie między LSM a Czubami, remont Sowińskiego. Chodniki i zieleń na Zana. Czyli zajmijcie się w końcu terenami miasta na LSM i w okolicach. Tu od lat nic się nie robi.

 10. Arena stoi pusta. Tyle w temacie, czy nowy stadion jest potrzebny.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas