Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miała prawo jazdy ponad miesiąc. Już je straciła

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Policjanci zatrzymali sprawczyni zdarzenia prawo jazdy, a sprawa trafi wkrótce do sądu.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 18:30 w miejscowości Luchów Górny w powiecie biłgorajskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835, na jednym ze skrzyżowań zderzyły się dwa pojazdy osobowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-latka, która kierowała samochodem marki Hyundai nie upewniła się co do możliwości wykonania skrętu w prawo i nie ustępując pierwszeństwa przejazdu zajechała drogę prawidłowo jadącemu kierowcy audi doprowadzając do kolizji. Siła uderzenia była tak duża, że kierowane przez 30-latka audi zostało wyrzucone z drogi do przydrożnego rowu i dachowało.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali 26-latce uprawnienia m.in. za stworzenie realnego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Kobieta otrzymała prawo jazdy po koniec stycznia tego roku.

Wkrótce 26-latka stanie przed sądem i odpowie za spowodowanie kolizji.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

10 komentarzy

 1. Brawo dla Policji! Jednej udanej „kierującej” mniej. Brawo jeszcze raz! 🙂 🙂 🙂

 2. Wygrała w chipsach.

  • Prawo jazdy nie dla każdego, nie każdy może być lekarzem, księdzem, nauczycielem czy poliglotą, inżynierem czy matką Polką, czy zdobywać szczyty, a każdy się pcha na to prawko rachunek sumienia zróbcie czy nadaję się na kierowcę bo naprawdę krzywdę można zrobić innym ?

 3. Zdawała w Chełmie?

 4. do lepienia pierogów a nie na ulicę -)

 5. Kobitki znane są z tego, że na jazdy ubierają się seksownie aby przypodobać się instruktorowi. Nawet było kiedyś zdjęcie na spotted lublin jak w elce jakaś kursantka obrabiała gałę gościowi hah… Potem zaliczają ten egzamin wewnętrzny, czasem przyfarcą również na państwowym i wyjeżdża potem na drogi taka dziunia co nic a nic nie ogarnia.

 6. starszy drabinowy

  do robienia lodów a nie na ulicę 😉

 7. łechłechłech

  „Siła uderzenia była tak duża, że kierowane przez 30-latka audi zostało wyrzucone z drogi do przydrożnego rowu i dachowało” ….w miejscowości i na skrzyżowaniu jechał 50 km/h.

 8. Bił goraj łone tam albo pijane albo jeżdzić nie potrafio

 9. A czy ta co myląc gaz z hamulcem przywaliła w ścianę marketu, to nie stworzyła realnego zagrożenia? Szanowna Policjo, gdzie wasza konsekwencja w odbieraniu ludziom uprawnień?

Z kraju