Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miała prawie 3 promile, jechała wężykiem. Zatrzymali ją funkcjonariusze Straży Granicznej

Niemal 3 promile alkoholu miała w organizmie kobieta, której dalszą jazdę uniemożliwili wracający ze szkolenia funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej. Jej zachowanie na drodze ceni wkrótce sąd.

Wczoraj Funkcjonariusze Straży Granicznej z Chłopiatyna, po odbytym szkoleniu w komendzie NOSG w Chełmie, wracali samochodem do swojej macierzystej placówki. Podczas podróży, ich uwagę zwrócił jadący przed nimi samochód osobowy marki Opel, którego kierowca jechał tzw. wężykiem praktycznie po całej szerokości jezdni.

Funkcjonariusze podejrzewając, że prowadząca auto kobieta może być pod wpływem alkoholu, wyprzedzili ją i dali jej znaki, aby się zatrzymała. Kierująca zjechała wówczas do zatoki autobusowej w pobliżu miejscowości Pobołowice w pow. chełmskim.

Podczas rozmowy z kobietą, funkcjonariusze wyczuli od niej silną woń alkoholu, wobec czego uniemożliwili jej dalszą jazdę i wezwali na miejsce policjantów. Przeprowadzone później badanie wskazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie kobiety. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzi Policja z Chełma.

(fot. SG\ilustracyjne)

4 komentarze

  1. Co z Panią, która kilka lat temu, na Kraśnickiej w Lublinie, kierując po pijaku spowodowała wypadek z 2 ofiarami śmiertelnymi. Została skazana na bezwzględne, ale czy poszła już siedzieć?

  2. Metoda zamiatania.

    A cha kobieta, czyli wystarczy informacji na tyle żeby wiedzieć ,że to,,siostra”.

  3. Sąd uniewinni bo to może artystka KGW

Z kraju