690 680 960

Miała ponad promil, w takim stanie wsiadła za kierownicę i ruszyła w drogę. Straciła prawo jazdy

Dzięki anonimowemu zgłoszeniu krasnostawscy policjanci zatrzymali nietrzeźwą kierującą volkswagenem. 38-latka miała w organizmie ponad promil alkoholu, już wczoraj straciła prawo jazdy.

W poniedziałek po południu krasnostawscy policjanci otrzymali anonimowe zgłoszenie, z którego wynikało, że po mieście volkswagenem jeździ nietrzeźwa kobieta. Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego szybko namierzyli opisywany przez osobę zgłaszającą pojazd.

Mundurowi zatrzymali do kontroli auto i od razu poczuli od kierującej pojazdem woń alkoholu. Jak się okazało po zbadaniu alkomatem 38-letnia mieszkanka Krasnegostawu miał w organizmie ponad promil alkoholu.

Kobieta od razu straciła prawo jazdy. Wkrótce za swoje nieodpowiedzialne zachowanie będzie tłumaczyła się przed sądem. Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości prawo przewiduje karę do dwóch lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

5 komentarzy

 1. Pustak, dobrze zrobił źe p********ł , one na trzeźwo są niebezpieczne.

 2. Straciła podmiot przestępstwa ale narzędzie do jego dalszego popełniania jej pozostawiono.

 3. Jasny gwint !!!

  W dalszym ciągu, jak ten głupi, czekam na stosowna Ustawę, która wpisem do taryfikatora zobliguje policjantów, że ujawniony za kierownica moczymorda bez wględu na płeć i status społeczny trafi za kratki i tam będzie oczekiwał, na to co mu grozi za prowadzenie pojazdu, a dowolnej wysokości sąd określi wyrokiem.

  • A liczba dni radosnego oczekiwania na to, co postanowi dowolnej wysokości sąd, powinna być wyliczana jako stukrotność wyniku pomiaru w promilach.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas