Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Miała ponad 3 promile, „opiekowała się” trójką dzieci

Ponad trzy promile alkoholu miała w organizmie kobieta opiekująca się trójką małych dzieci. Wkrótce mieszkanka Puław stanie przed sądem.

W czwartek puławscy policjanci udzielali asysty pracownicom Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Puławach, podczas interwencji w jednym z mieszkań na terenie miasta. Istniało podejrzenie, że przebywające tam kobieta w stanie nietrzeźwości opiekuje się dziećmi.

Jak się okazało 47-latka miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Kobieta zajmowała się trójką dzieci, 5-letnią córką oraz dwójką wnuków w wieku 2 lat oraz 2 miesięcy.

Stan kobiety wymagał wezwania do niej pomocy medycznej, po badaniu trafiła do szpitala. Na miejsce dotarła matka młodszych dzieci, która poza nimi miała opiekować się także swoją pięcioletnią siostrą. Była trzeźwa.

Kobieta przekazała policjantom, że wyszła z domu załatwić pilne sprawy i nie przypuszczała, że matka w tym czasie będzie spożywała alkohol. Na szczęście dzieciom nic się nie stało. Sprawa trafiła do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

(fot. pixabay.com)

6 komentarzy

  1. Akurat po promilu na kazde dziecko

  2. Świętowała przelew na konto 500 plus,kto MATCE POLCE zabroni ???

  3. jeszcze jedno dorobi i bedzie nastepne 500 a pozniej emeryturka

    • A skąd wiesz, że już ma trójkę dzieci?
      Bo do emeryturki trzeba wychować czwórkę.

  4. Patologia. . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!