690 680 960

Miała ponad 2,5 promila, w aucie przewoziła swoje 5-letnie dziecko

W Nowy Rok, podczas kontroli drogowej, wpadła nietrzeźwa kierująca. 26-latka mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie kierowała chryslerem, co więcej przewoziła w pojeździe swoje 5-letnie dziecko.

Wczoraj wieczorem lubartowscy policjanci w miejscowości Annobór Kolonia zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Chrysler. Tor jazdy pojazdu wskazywał, że kierująca autem może być nietrzeźwa.

Jak się okazało po badaniu alkomatem, 26-latka znajdowała się w stanie upojenia alkoholowego. Wynik badania wykazał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Razem z kobietą w samochodzie podróżowało jej 5-letnie dziecko. 26-latka została zatrzymana i przewieziona do komendy w celu wykonania dalszych czynności. Samochód przewieziono na policyjny parking.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości kobiecie grozi kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. Policja)

11 komentarzy

  1. tylko za promile? a opieka pod wpływem i sprowadzenie -umyślne – zagrożenia życia i zdrowia dzieciaka to co pies? ja tu widzę 3 paragrafy
    minimum…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie