Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Miał sporo narkotyków, 19-latek trafił do tymczasowego aresztu

Parczewscy policjanci zatrzymali 19-letniego mieszkańca powiatu parczewskiego. Młodzieniec w pojeździe przewoził znaczne ilości narkotyków. W miejscu zamieszkania 19-latka mundurowi znaleźli również rośliny konopi. Najbliższe miesiące mężczyzna spędzi w tymczasowym areszcie.

W miniony piątek w Parczewie policjanci zwrócili uwagę na zaparkowany samochód marki Kia i osoby, które na widok policjantów zaczęły zachowywać się bardzo nerwowo.

– Jeden z mężczyzn zasłaniał swoim ciałem bagażnik samochodu. W trakcie przeszukania samochodu funkcjonariusze ujawnili woreczki z zawartością suszu roślinnego. Z kolei w mieszkaniu 19-latka policjanci znaleźli nielegalne rośliny konopi – informuje sierż. szt. Anna Borowik z parczewskiej Policji.

Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Parczewie, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy roślin konopi innej niż włóknistej. Mężczyzna przyznał się i oświadczył, że zabezpieczone narkotyki są jego własnością.

– Na wniosek Prokuratora Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa podejrzanemu może grozić kara od roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje sierż. szt. Anna Borowik.

9 komentarzy

 1. No proszę młody a jaki przedsiębiorczy!!!!!!

 2. śmiechu warte.

  Działa to tak, że młody dostał areszt aby jeszcze kogoś obciążył zeznaniami.
  Jak jest mądry to się nie przestraszy i nikogo nie wkopie.

  Jak puści parę z ust to policji i prokurator w to graj.
  Będą zatrzymywać / stawiać zarzuty / aresztować / sądzić takich LESZCZY.

  Roboty mają nieskończone ilości bo takimi PIERDOŁAMI się zajmują.

  Po co ścigać prawdziwych przestępców jak można z takiego MAŁOLATA wyciągnąć.

 3. 500+ się skończyło, jakoś trzeba żyć dalej…

 4. Wyzwalamy Lubelszczyznę od pisu

  takiemu elementowi społeczeństwa nie jest potrzebne więzienie, jest znacznie lepszy sposób. Mianowicie należy takiemu elementowi zażyć wszystkie narkotyki jakie przy nim lub w jego mieszkaniu czy aucie znaleziono. Przeżyje trudno, nie to jeszcze lepiej dla społeczeństwa.

 5. Grube ryby się śmieją bo leszcze są tylko łapane.

 6. A propos partaczewa, to jak tam cudowne drzewo się ma? Myślałem, że ciągle magia działa, a tu trzeba się narkolcami wspomagać

Dodaj komentarz