Miał sporo narkotyków, 19-latek trafił do tymczasowego aresztu
13:31 20-09-2023

W miniony piątek w Parczewie policjanci zwrócili uwagę na zaparkowany samochód marki Kia i osoby, które na widok policjantów zaczęły zachowywać się bardzo nerwowo.
– Jeden z mężczyzn zasłaniał swoim ciałem bagażnik samochodu. W trakcie przeszukania samochodu funkcjonariusze ujawnili woreczki z zawartością suszu roślinnego. Z kolei w mieszkaniu 19-latka policjanci znaleźli nielegalne rośliny konopi – informuje sierż. szt. Anna Borowik z parczewskiej Policji.
Zatrzymany mężczyzna został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Parczewie, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz uprawy roślin konopi innej niż włóknistej. Mężczyzna przyznał się i oświadczył, że zabezpieczone narkotyki są jego własnością.
– Na wniosek Prokuratora Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa podejrzanemu może grozić kara od roku nawet do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje sierż. szt. Anna Borowik.
No proszę młody a jaki przedsiębiorczy!!!!!!
śmiechu warte.
Działa to tak, że młody dostał areszt aby jeszcze kogoś obciążył zeznaniami.
Jak jest mądry to się nie przestraszy i nikogo nie wkopie.
Jak puści parę z ust to policji i prokurator w to graj.
Będą zatrzymywać / stawiać zarzuty / aresztować / sądzić takich LESZCZY.
Roboty mają nieskończone ilości bo takimi PIERDOŁAMI się zajmują.
Po co ścigać prawdziwych przestępców jak można z takiego MAŁOLATA wyciągnąć.
500+ się skończyło, jakoś trzeba żyć dalej…
takiemu elementowi społeczeństwa nie jest potrzebne więzienie, jest znacznie lepszy sposób. Mianowicie należy takiemu elementowi zażyć wszystkie narkotyki jakie przy nim lub w jego mieszkaniu czy aucie znaleziono. Przeżyje trudno, nie to jeszcze lepiej dla społeczeństwa.
Pierd***** się w pustą makówke.
Ooo wieśniak się oburzył
Brawo świetny przykład pisowskiego pomiotu, obyś nażarł się amfetaminy jeszcze dziś
Grube ryby się śmieją bo leszcze są tylko łapane.
A propos partaczewa, to jak tam cudowne drzewo się ma? Myślałem, że ciągle magia działa, a tu trzeba się narkolcami wspomagać