690 680 960

Miał przy sobie foliowe woreczki z narkotykami i wagę. Jak się okazało, był poszukiwany

Zamojscy policjanci na jednej z ulic Zamościa zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. 27-latek miał przy sobie foliowe woreczki z zawartością marihuany i mefedronu oraz wagę. Po wykonaniu z jego udziałem czynności procesowych poszukiwany trafił do zakładu karnego.

Pod koniec minionego tygodnia kryminalni z Zamościa na jednej z ulic miasta zauważyli mężczyznę, wobec którego sąd wydał nakaz doprowadzenia do zakładu karnego. 27-latek został zatrzymany. Przed osadzeniem w areszcie policjanci skontrolowali go oraz jego rzeczy osobiste.

Mundurowi znaleźli przy mężczyźnie woreczki foliowe, w którym był susz roślinny oraz krystaliczna substancja. Miał on także elektroniczną wagę. Po zbadaniu testerem okazało się, że susz to marihuana, a krystaliczna substancja – mefedron. Łącznie odnalezionych przy 27-latku narkotyków było kilkadziesiąt gramów.

27-latek został przewieziony do zamojskiej komendy i trafił do policyjnego aresztu. Po wykonaniu z jego udziałem czynności procesowych poszukiwany trafił do zakładu karnego. Do odsiadki ma 4 miesiące za wcześniej popełnione przestępstwo przeciwko mieniu. 27-latek odpowie też za posiadanie narkotyków.

W myśl przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii czyn ten zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Zamość)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 3.975zł -0.05%
  • GBP 5.0198zł 0.11%
  • EUR 4.3542zł -0%
  • CHF 4.5175zł 0.12%

Polub nas