Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kradzież roweru o wartości ponad 4 tys. złotych. Policjanci poszukują tych mężczyzn (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Policjanci z III komisariatu poszukują dwóch mężczyzn, którzy ukradli rower. Straty oszacowano na ponad 4000 złotych. Jeżeli ktoś ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z mundurowymi.

Do kradzieży jednośladu doszło przy ulicy Słomkowskiego w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów, dwaj młodzi mężczyźni wykorzystali fakt, pozostawienia jednośladu bez nadzoru i dokonali jego kradzieży.

Pokrzywdzony straty oszacowała na ponad 4 tysiące złotych. Policjanci opublikowali zdjęcia z monitoringu, na których widać mężczyzn podejrzewanych o ten czyn.

Jeżeli ktoś ich rozpoznaje, proszony jest o kontakt z III komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Kunickiego 42, telefon 47 811 58 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

AKTUZALIZACJA 12:30 04.07.2022

– Mężczyźni rozpoznali się na zamieszczonych zdjęciach i sami przyszli na komisariat. Obaj usłyszeli zarzuty – poinformował kom. Kamil Gołębiowski oficer prasowy KMP w Lublinie.

(fot. Policja Lublin\pixabay.com – ilustracyjne)

11 komentarzy

 1. Widać, że między uszami to tylko wiatr mają. Złapać i od razu łapki przetrącić.

 2. Na Słomkowskiego nie ma żabki, rower ginie na Słomkowskiego, a tu monitoring z żabki bez żadnego wyjaśnienia. Nic nie napisano, że świadek ich widział, jak mu kradną rower, teraz mogą się zgłosić na komisariat, zaprzeczyć i zażądać odszkodowania za bezpodstawne oskarżenia i stratę wizerunkową. Policja to kompletni amatorzy…
  To tak, jakby opisać rozbój na Turystycznej i dać monitoring z Leclerca z przypadkową osobą.

  • Geniuszu detektywie specjalisto prawa i geolokalizacji, zaprzyjaźnij się z mapą. Słomkowskiego jest nieopodal Żabki na sąsiedniej ulicy. Nie twoja sprawa, co jest w dokumentach policyjnych, nie musisz wiedzieć wszystkiego, bo nie jesteś do tego uprawniony. Policjanci zebrali materiał dowodowy i na jego podstawie szukają owych osób. Nie myślałeś żeby iść od razu na komendanta? Masz predyspozycje internetowe, na co najmniej szefa wydziału śledczego policji.

  • A jak dla mnie, uliczny monitoring mógł ich śledzić i zobaczyli, że wychodzili z Żabki. Na ulicznym twarzy nie było widać, ale tam już tak

 3. uważam, że wszyscy komentujący na lbn 112 mają takie predyzpozycję, proponuję założyć grupę śledczo-interwencyjną Spec-Ja-lsi

 4. A kiedy ten rower zginął? Bo chyba nie w zeszłym tygodniu.

 5. Czyżby właściciel roweru uwierzył w propagandę mediów i policji, że w Polsce jest bezpiecznie? To teraz nie ma roweru. Przed takimi „okazyjnymi” złodziejami ochroniłaby nawet linka za 5zł.

 6. Policjanci niech sami się poszukaja. Mojego roweru rok szukają. Patałachy 20min po kradzieży nie potrafili zabezpieczeczyc nagrania z monitoringu na którym była morda złodziejka. Śledztwo umozono z braku dowodów

Z kraju

Polityka i społeczeństwo