Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Miał przy sobie biały proszek, kryształki i zielony susz. Diler z Lublina trafił do tymczasowego aresztu (zdjęcia)

Policjanci z Lublina zajmujący się przestępczością narkotykową zatrzymali 33-letniego dilera. Mieszkaniec Lublina odpowie przed sądem za odpłatne udzielanie oraz posiadanie znacznych ilości narkotyków.

Zatrzymanie mężczyzny było efektem pracy operacyjnej policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie. Kryminalni pracujący nad sprawą ustalili, że 33-latek może trudnić się rozprowadzaniem narkotyków na terenie Lublina, a także posiadać znaczne ilości środków odurzających.

– Mężczyzna został zatrzymany. Podczas przeszukania w miejscu jego zamieszkania policjanci odnaleźli marihuanę, amfetaminę, oraz 4CMC o łącznej wadze blisko 300 gramów oraz prawie 50 tysięcy złotych. Część narkotyków była już poporcjowana. Mieszkaniec Lublina został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Odpowie za odpłatne udzielanie i posiadanie znacznych ilości narkotyków – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Mężczyzna na wniosek śledczych został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Może mu grozić do 10 lat więzienia.

Miał przy sobie biały proszek, kryształki i zielony susz. Diler z Lublina trafił do tymczasowego aresztu (zdjęcia)

fot. Policja Lublin

Miał przy sobie biały proszek, kryształki i zielony susz. Diler z Lublina trafił do tymczasowego aresztu (zdjęcia)

fot. Policja Lublin

12 komentarzy

 1. Miał przy sobie biały proszek, kryształki i zielony susz, ale nie miał woreczków strunowych i wagi elektronicznej, więc dlaczego trafił do tymczasowego aresztu ?!

  • Napisane jest ze „znaczne ilości” więc zapewne za to, ewentualnie mogły pojawić się również zeznania obciążające wiać mościa

 2. Narkotykami handlować nie można. Ale wódka jest dostępna 24h na dobę. Nawet, a może przede wszystkim na stacjach paliw. Niech mi ktoś odpowie. Co ma wspólnego tankowanie samochodu z chlaniem wódki? To jest jakoś ze sobą połączone? Samochód nie odpali jeżeli nie ma się flaszki w bagażniku, czy na siedzeniu?

 3. Dobrze jednego mniej brawo

 4. Aby więcej takich zatrzymań bo w Lublinie dilerów narkotyków jest dużo, a wystarczyłoby pochodzić trochę za narkomanami to doprowadzą do celu.

 5. na wiejskiej dilerstwo jest

 6. Na każdej dzielnicy jest kilku dilerów na ruskiej też sprzedają.

 7. Wyśmienita praca policjantów! Tego typu substancje prowadzą do degeneracji mózgu, a rozprzestrzenianie dewiacji jest niepisanym prawem, które należy ukracać w zarodku!

 8. A gdzie info o dzielnym Geju- bracie złodziejki?

 9. Wina kupujących jak ktoś niechce to nie kupi i w czym tu problem ja niechce nie kupuje mi to nie przeszkadza myślcie ludzie tacy tępi jesteście kto chce to kupi wolność wyboru

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport