Miał prawo jazdy niespełna miesiąc, doprowadził do groźnej kolizji (zdjęcia)

W niedzielę po południu w Białej Podlaskiej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Jego sprawca posiadał prawo jazdy od niespełna miesiąca.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 17:30 na skrzyżowaniu ul. Twardej z ul. Żwirową w Białej Podlaskiej.

Policjanci ustalili wstępnie, że 19-latek kierujący citroenem, zderzył się z jadącym drogą z pierwszeństwem autem tej samej marki. Drugim pojazdem kierowała 59-latka. Prawdopodobną przyczyna zdarzenia było nieudzielenie pierwszeństwa przejazdu przez 19-latka.

Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego oraz straż pożarna. Do szpitala trafiły trzy osoby. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał w zdarzeniu i zostało ono zakwalifikowane jako kolizja.

Mundurowi zatrzymali 19-latkowi uprawnienia do kierowania. Młody mężczyzna otrzymał je niespełna miesiąc wcześniej. Skierowano również przeciwko niemu wniosek o ukaranie do sądu.

(fot. Policja Biała Podlaska)

Zobacz również

8 komentarzy

 1. Wielkie mi szuru buru

  No bywa. Dobrze ze nie jezdzil BMW. Teraz juz bedzie ostrozniejszy.

  • Cieee chorrroba !!!

   Będzie ostrożniejszy bo już po „osiemnastkowym” autku, a na drugie go nie stać. Chyba, ze rodzice znów wezmą kredyt i kupią.

  • A jeszcze lepiej, że nie jechał rowerem, bo nie przeżyłby wypadku.

 2. Rodzice pewnie dumni

 3. Bałwan. Znów potwierdza się teoria, że PJ powinni teraz dawać po 21 roku życia. Obecne pokolenie po prostu wolniej dorasta i dojrzewa.

  • Bzdury wypisujesz. Organizm szybciej dorasta i dojrzewa tylko mózg z rozumem nie nadąża. A 21 lat to tylko po specjalnych testach na inteligencję; wielu w tym wieku jeszcze nie osiąga odpowiedniego poziomu.

  • Człowiek w młodszym wieku lepiej przyswaja pewne rzeczy i w przypadku niebezpiecznych sytuacji na drodze, człowiek który wyrobił sobie odpowiednie nawyki w młodszym wieku jest w stanie lepiej zareagować.

 4. Pos#any debil… rzeczywiscie powoli zaczynam przychylac sie do tego, ze powinno sie podniesc wiek dla potencjalnych kierowcow. Polska mlodziez zbyt wolno dojrzewa niestety : ((

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew