Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna zmarł w swoim mieszkaniu. Dwie osoby zatrzymane do sprawy śmiertelnego pobicia (wideo)

Chełmscy policjanci zatrzymali 48-latkę oraz jej 34-letniego znajomego po sprawy pobicia ze skutkiem śmiertelnym. W miniony poniedziałek 65-letni mieszkaniec Chełma zmarł w swoim mieszkaniu. Mundurowi ustalili, że ślady na ciele mężczyzny wskazywały, że do jego śmierci mogły przyczynić się osoby trzecie.

Zdarzenie miało miejsce w Chełmie w miniony poniedziałek. Dyżurny z chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o śmierci 65-letniego mężczyzny, zamieszkałego na terenie miasta.

Na podstawie wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że dwóch mężczyzn w wieku 34 i 65 lat – razem z kobietą w wieku 48 lat spożywali alkohol. Podczas picia trunków, doszło do kłótni i szarpaniny między biesiadnikami. Kobieta wyjaśniła, że mieszkała u 65-latka i pomagała w domowych obowiązkach. Niestety, opieka nad nim zakończyła się na bolesnym pobiciu, których dopuściła się wspólnie z 34-letnim kolegą.

Dziś oboje zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Wkrótce sprawą zatrzymanych zajmie się sąd.

(fot. wideo Policja Chełm)

5 komentarzy

  1. Nie mogli się kilka razy potknąć przy próbie zatrzymania, by im durne uśmieszki poznikały z mord?

  2. Jastrząb skurczywyk

    Pewnie poszło o szeksz

  3. Oj chyba stary za mocno się dobierał do kobitki.

  4. Jeśli latała bez stanika jak na zdjęciu to może się o nią pobili

  5. Tak szybko ja pojmowali że nawet pstanika nie zdążyła założyć.