Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna zatrzymany do sprawy śmiertelnego potrącenia był nietrzeźwy (zdjęcia)

W niedzielę rano informowaliśmy o tragicznym wypadku w Tarnogrodzie. Do sprawy śmiertelnego potrącenia pieszego zatrzymano 35-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy.

Wczoraj około godziny 17.00 dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o odnalezieniu przez postronną osobę, nie dającego oznak życia mężczyzny na ulicy 1 Maja w Tarnogrodzie.

– Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy wstępnie ustalili, że 86-latek został potrącony przez kierującego, który odjechał z miejsca wypadku. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu – informuje aspirant Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Po ponad godzinie mundurowi zatrzymali 35-letniego mieszkańca powiatu biłgorajskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że to on w chwili wypadku kierował oplem.

– Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przeprowadzone przez policjantów badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu wykazało, że był nietrzeźwy, miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty. Za spowodowanie śmiertelnego wypadku w stanie nietrzeźwości i ucieczkę z miejsca grozi do 12 lat pozbawienia wolności – dodaje aspirant Joanna Klimek.

Mężczyzna zatrzymany do sprawy śmiertelnego potrącenia był nietrzeźwy (zdjęcia)

fot. Policja Biłgoraj

 

Mężczyzna zatrzymany do sprawy śmiertelnego potrącenia był nietrzeźwy (zdjęcia)

fot. Policja Biłgoraj

12 komentarzy

  1. Społeczeństwu grozi do 12 lat utrzymywania go w ciepluchnej celi z telewizorkiem

  2. Pewnie typowy wyborca PO

  3. Smutne to ale żadne zaskoczenie, że to pijak zabił człowieka. Tylko pijana gnida potrafi potrącić człowieka i zostawić konającego na poboczu. Ewentualnie – jakiś celebryta lub polityk.

  4. No ale to mógł być pierwszy raz kiedy się napił i wsiadł za kierownice,no i trzeba uważać było,bo w jednej chwili i przes9epcs

  5. Jakby był trzeźwy to wyrok w zawieszeniu a tak to będzie kara więzienia,jeśli gość nie ma znajomości

  6. I jeszcze trzeba żyć ze świadomością że zabiło się człowieka

  7. A to jest główna ulica i długa prosta od Sieniawy aż do samego ronda na rynku miasteczka

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo