Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna wbił sobie nóż w brzuch. Policjanci przystąpili do ratowania poszkodowanego

Wczoraj przed południem włodawscy policjanci ratowali mężczyznę, który wbił sobie nóż w brzuch. Poszkodowany 35-latek trafił z obrażeniami ciała do szpitala.

Wczoraj przed południem włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na terenie miasta mężczyzna wbił sobie nóż w brzuch. Na miejsce zostali skierowani dwaj mundurowi, starszy aspirant Tomasz Prystupa i sierżant sztabowy Marcin Nowicki.

Policjanci po przybyciu na miejsce przystąpili niezwłocznie do ratowania mieszkańca Włodawy i przejęli udzielanie pomocy przedmedycznej od rodziny. Kiedy jeden z policjantów uciskał ranę kłutą, żeby tamować krwawienie drugi wzywał pogotowie. Podczas prowadzonych przez mundurowych działań mężczyzna był przytomny, a policjanci cały czas utrzymywali z nim kontakt wzrokowy i słowny monitorując jego czynności życiowe.

Swoje działania policjanci prowadzili do czasu przybycia na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, a następnie przekazali 35-latka ratownikom. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Jak ustalili funkcjonariusze, 35-latek próbował targnąć się na swoje życie. Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Włodawa)

11 komentarzy

 1. O policjantach piszecie (są wymienieni z imienia i nazwiska), że ratują życia a o lekarzach ani słowa. Natomiast o „bohaterach” w mundurach, którzy napadali na przedsiębiorców ani słowa. Chcemy ich tak samo poznać.

  • Dokładnie! Ktoś próbuje sztucznie robić bohaterów. Wręcz na siłę! a oni biorą przecież zato pieniadze..A jak ci sami z tej samej formacji popełniaja przestępstwa nagle robi się cicho….

  • psychiatra chałupnik

   na „przedsiębiorców” nikt nie napada, to tylko twoja psychika tak to odbiera

 2. naogląda się jeden z drugim japońskich samurajów od sepuku i robia karachiri na pokaz

 3. O jaaaa cię…. normalnie nagroda Pulitzera się należy!

 4. Pan grabarz (dyplomowany)

  A po co mu pośrednictwo szpitala – u mnie bez skierowań i teleporad

 5. Policja NIE jest od tego aby przeszkadzać obywatelom !!! Chłop se wbił a ci mu przeszkadzają !!

 6. Podpis elektroniczny

  „Kiedy jeden z policjantów uciskał ranę kłutą, żeby tamować krwawienie drugi wzywał pogotowie”

  Przecież wiedzieli jak jechali że gość wsadził sobie nóż w brzuch więc dlaczego od razu nie wezwano pogotowia?? Myśleli że jaja sobie ktoś robi czy co ?

 7. To go ratowali czy kopali ?

  Włodawscy policjanci ratowali mężczyznę, który wbił sobie nóż w brzuch. Poszkodowany 35-latek trafił z obrażeniami ciała do szpitala.