690 680 960

Mężczyzna utonął w przydrożnym rowie

Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają okoliczności śmierci 62-letniego mieszkańca gminy Kąkolewnica. Wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna utonął w przydrożnym rowie. Decyzją prokuratora ciało 62-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok.

We wtorek przed godziną 6.00 policjanci z Radzynia Podlaskiego otrzymali zgłoszenie o prawdopodobnym utonięciu mężczyzny w przydrożnym rowie. Zdarzenie miało miejsce w Zosinowie w gminie Kąkolewnica.

Z relacji zgłaszającej wynikało, że głowa mężczyzny znajdującego się w rowie zanurzona była w wodzie, a na poboczu leżał rower. Skierowani na miejsce funkcjonariusze potwierdzili zgłoszenie. Przybyły zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci ustalili tożsamość zmarłego, był to 62-letni mieszkaniec gminy Kąkolewnica.

Zwłoki mężczyzny decyzją prokuratora zostały zabezpieczone i przekazane do zakładu medycyny sądowej celem wykonania sekcji zwłok. W tej sprawie wszczęte zostało postępowanie, które ma na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

14 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Jakiegoś narowistego roweru używał, że ten zrzucił go do rowu.
  Boże, jakie to teraz rowery robią, właściciela, do rowu, na zatracenie.

 2. Piłeś nie jedź – prowadź rower.

  • Niekoniecznie pijany. Mogl dostać zawału, zasłabnąć i spadł twarzą w wodę. Zapewne sekcja zwlok wykaże przyczyne zgonu.

  • Rower prowadzić można. Ale co jak ktoś ma do prowadzenia większy pojazd, a się upił?

 3. Jakby miał tablice…

 4. Może pochlał.

  • A może zasłabł… może został potrącony przez inny pojazd…
   Ale ty CHU*U potrafisz tylko coś napisać zamiast zainteresować się człowiekiem, który potrzebuje pomocy.

 5. Chyba był nieźle narąbany jak pomylił rów, ze ścieżką rowerową.

  • mojej koleżanki ojciec umarł na przystanku było sporo świadków i nikt mu nie pomógł bo myśleli, że jest pijany a on miał atak serca.

Dodaj komentarz

Kursy walut

 • USD 4.3697zł -0.83%
 • GBP 5.3464zł -0.31%
 • EUR 4.6356zł 0.03%
 • CHF 4.803zł 0.12%

Polub nas