Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna potrącony na al. Solidarności zmarł na sali operacyjnej

Nie żyje mężczyzna, który został potrącony rano na al. Solidarności. Obrażenia były na tyle poważne, że lekarzom nie udało się uratować życia 64-letniemu poszkodowanemu.

Dotarła do nas smutna wiadomość związana z wypadkiem na al. Solidarności. Mężczyzna, któremu pomocy udzielał nasz reporter, zmarł przed południem na sali operacyjnej. Przed zabraniem poszkodowanego do szpitala, reporter usłyszał jeszcze od mężczyzny słowo „Dziękuję”, mężczyzna był przytomny. Niestety obrażenia był na tyle poważne, że lekarzom nie udało się uratować jego życia i zmarł on na sali operacyjnej.

Do wypadku doszło w poniedziałek rano. Jak relacjonował kierowca volvo, samochód bmw zajechał mu drogę co zmusiło go do nagłego hamowania, następnie stracił on panowanie nad autem, zjechał na chodnik, ściął znak i potrącił pieszego.

Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia. Analizowany jest m.in. monitoring komunikacji miejskiej. Kierowca bmw został już zatrzymany. Trwa ustalanie czy ma on związek ze zdarzeniem.

Apelujemy do wszystkich, którzy byli świadkami tego wypadku o kontakt z policją. Być może jakiś kierowca zarejestrował moment wypadku na swoim wideorejestratorze zamontowanym w pojeździe.

2014-11-10 13:29:44
(fot. lublin112.pl)

42 komentarze

  1. Ja bym napisał: a co z tym idiotą z VOLVO?!!! Jakby jechał normalnie to by nie stracił paniowania nad kierownicą i nie uderzył z weilkim impetem w Pana Marka!Wyrwana noga, która przeleciała ponad 30m na drugi pas ruchu sama dostała napedu?! Mam nadzieję żę ****** odpowie za to co zrobił!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo