Niedziela, 14 kwietnia 202414/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mężczyzna leżał na śniegu. Na pomoc było za późno

Radzyńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci 68-letniego mężczyzny. Jego ciało leżące na śniegu ujawnił jego znajomy. Wezwany na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Wczoraj w jednej z miejscowości w gminie Ulan Majorat w powiecie radzyńskim, w godzinach porannych oficer dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał informację, z której wynikało, że zgłaszający 68-latek na swojej posesji znalazł kolegę bez oznak życia.

– Mężczyzna leżał na śniegu przed drewutnią. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Policjanci pracujący na miejscu pod nadzorem prokuratora ustalili, że mężczyźni wcześniej spożywali alkohol. Wstępnie wykluczono, by do śmierci 68-latka mogły się przyczynić osoby trzecie – informuje starszy aspirant Piotr Woszczak z radzyńskiej Policji.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Trwa ustalanie okoliczności śmierci mężczyzny.

Jeśli widzimy osoby nieporadne ze względu na wiek czy też stan zdrowia, bezdomne, nietrzeźwe przebywające na zewnątrz nie przechodźmy obok nich obojętnie. Aby uratować komuś życie wystarczy jeden telefon na numer 112.

7 komentarzy

  1. Za Tusska ludzie padają jak muchy ?.

    • Tak i piosenek pietrzaka i jeszcze winą trzeba obarczyć kominy fabryk i wszystko – twój mUUzg został w szkole razem z tłustym czarnkiem

  2. Akurat obok pijaków, którzy muszą się tak nachlać, że przestają ogarniać – to można przejść obojętnie.
    Alkoholizm to nie choroba, to wybór!

  3. Jednego mniej

  4. Ważne że psy mają w schroniskach ciepło co za kraj

Dodaj komentarz

Z kraju