690 680 960

Mercedes wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni. Uszkodzonych zostało pięć aut (zdjęcia)

Na mostach w zimie potrafi być ślisko. Przekonał się o tym kierowca mercedesa. Łącznie uszkodzonych zostało pięć samochodów osobowych.

45 komentarzy

 1. Nie wiem czy mogę się nazywać mieszczuchem (ojciec ze wsi, ale większość życia w mieście, matka z miasta od zawsze), ale to o czym piszesz jest dla mnie podstawą. Na wolnym kawałku ulicy „gej od hamowania” w podłogę przy niewielkiej prędkości (oczywiście w bezpiecznym miejscu) i już mniej-więcej wiem co się dzieje na drodze.
  Test sprawdzony, ale należy pamiętać, że inaczej będzie na osiedlówce, inaczej na „głównej” miejskiej, co więcej na jednej kategorii ulicy przy różnych nawierzchniach też może być inaczej, a nawet inaczej może być w tej chwili, a inaczej może być za 20min.

  Generalnie – trzeba myśleć!

  • Właściwą nazwę dźwigni hamulca zablokowała cenzura (!)

   • Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

    Wiadomo nie od dziś, że w 112 jest nadmiernie rozbuchana, dlatego i ja nie mogę inaczej jak: „radio ma wieprzową twarz”. 😆

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Wiesiek u nas w ciemnogrodzie są na dodatek takie drogi powiatowe, że mają na środku taką bule,takie są stożkowate i zsuwa na pobocze i na drzewa w rowie,a na zakrętach nie ma nachylenia i trzeba zwalniać

 3. ,aa,boKrzycho.paPj

  Wiadomo , że miasto tworzą ludzie z wiochy,jedynie młodzi są stricte miastowi

 4. DROGOWCY SĄ PRZYGOTOWANI DO ZIMY ! BUHAHAHAHAHAHAHAGHAHA
  DO CZEGO ? DO ODDANIA KAŁU CHYBA .

 5. trzeba było szybciej tym sedesem!

 6. I cyk 5 x 2000zł mandatu

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas