Sobota, 02 marca 202402/03/2024
690 680 960
690 680 960

Mercedes wpadł w poślizg na śliskiej nawierzchni. Uszkodzonych zostało pięć aut (zdjęcia)

Na mostach w zimie potrafi być ślisko. Przekonał się o tym kierowca mercedesa. Łącznie uszkodzonych zostało pięć samochodów osobowych.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na moście nad rzeką Bystrzycą zderzyło się łącznie pięć samochodów osobowych. Na miejscu interweniowała policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierujący mercedesem poruszał się od strony ronda przy Gali. W pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem, auto wpadło w poślizg, po czym uderzyło w krawężnik, a następnie w znajdujące się przed nim skodę i volvo.

W tym samym czasie kierowca kolejnej skody, widząc co się dzieje, gwałtownie skręcił aby uniknąć zderzenia. Udało mu się uchronić pojazd przed mercedesem, sam jednak wjechał w citroena.

Podróżujące samochodami osoby nie doznały obrażeń ciała. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności kolizji. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)

45 komentarzy

 1. Nie wiem czy mogę się nazywać mieszczuchem (ojciec ze wsi, ale większość życia w mieście, matka z miasta od zawsze), ale to o czym piszesz jest dla mnie podstawą. Na wolnym kawałku ulicy „gej od hamowania” w podłogę przy niewielkiej prędkości (oczywiście w bezpiecznym miejscu) i już mniej-więcej wiem co się dzieje na drodze.
  Test sprawdzony, ale należy pamiętać, że inaczej będzie na osiedlówce, inaczej na „głównej” miejskiej, co więcej na jednej kategorii ulicy przy różnych nawierzchniach też może być inaczej, a nawet inaczej może być w tej chwili, a inaczej może być za 20min.

  Generalnie – trzeba myśleć!

  • Właściwą nazwę dźwigni hamulca zablokowała cenzura (!)

   • Słuchaczka radia co ma wieprzową twarz

    Wiadomo nie od dziś, że w 112 jest nadmiernie rozbuchana, dlatego i ja nie mogę inaczej jak: „radio ma wieprzową twarz”. 😆

 2. ,aa,boKrzycho.paPj

  Wiesiek u nas w ciemnogrodzie są na dodatek takie drogi powiatowe, że mają na środku taką bule,takie są stożkowate i zsuwa na pobocze i na drzewa w rowie,a na zakrętach nie ma nachylenia i trzeba zwalniać

 3. ,aa,boKrzycho.paPj

  Wiadomo , że miasto tworzą ludzie z wiochy,jedynie młodzi są stricte miastowi

 4. DROGOWCY SĄ PRZYGOTOWANI DO ZIMY ! BUHAHAHAHAHAHAHAGHAHA
  DO CZEGO ? DO ODDANIA KAŁU CHYBA .

 5. trzeba było szybciej tym sedesem!

 6. I cyk 5 x 2000zł mandatu

Z kraju

Polityka i społeczeństwo