Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Mercedes uderzył w drzewo. Kierowca nie chciał pomocy medycznej

W sobotę wieczorem na trasie Lublin – Kock samochód osobowy uderzył w drzewo. Policjanci ustalają przyczyny zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w sobotę o godzinie 18:58 w miejscowości Czerwonka – Gozdów w gminie Firlej. Na drodze krajowej nr 19 Lubartów – Kock samochód uderzył w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Firleja i Lubartowa, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubartowskiej drogówki, kierujący mercedesem mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pobocze a następnie uderzyło w przydrożne drzewo. Mercedesem podróżował tylko kierowca.

Poszkodowany po przebadaniu przez lekarza odmówił zabrania do szpitala i pozostał na miejscu zdarzenia. – Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone, a instalacja elektryczna w pojeździe odłączona. Przy pomocy pilarki do drewna usunięto leżące na jezdni gałęzie – wyjaśnia mł. bryg. Jarosław Przysiadły z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubartowie.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. PSP Lubartów)
2017-07-10 22:00:42
.

5 komentarzy

 1. O pińcet za stworzenie zagrożenia na drodze ani słowa.

 2. Mercedes rdza pod lakierem ale blacha ech…

 3. Idealnie prosta droga, idealna nawierzchnia, szerokie pobocze. Okazuje się, że da się tam wjechać w drzewo. A czy Redakcji coś wiadomo o dzisiejszym zdarzeniu na szutrowym fragmencie DDR w okolicach pętli autobusowej nad Zalewem Zemborzyckim?

  • Agatka (ta z kompletu od Jacka)

   Wujku, dla niektórych to nawet pas startowy naszego Air Port Lublin koło Świdnika byłby za wąski, a i drzewa za blisko (chociaż brzozy wycięto).
   A w/w merca po jakim tygodniu spotkamy jako niebitego w któryś z lubelskich komisów.

Wiadomości z info112