Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Mefedron za osłoną głośnika w passacie. Kobiecie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności (zdjęcia)

Znaczne ilości mefedronu znaleźli wczoraj krasnostawscy kryminalni w trakcie kontroli auta osobowego. Nielegalne substancje znajdowały się za plastikową osłoną głośnika w kontrolowanym passacie. Mundurowi zatrzymali kierującą pojazdem 29-latkę.

Wczoraj krasnostawscy kryminalni ustalili, że w samochodzie marki Volkswagen przemieszczającym się po trasie Lublin – Krasnystaw mogą być przewożone narkotyki.

– W miejscowości Łopiennik Nadrzeczny pojazd został zatrzymany do kontroli. Okazało się, że jego kierowcą jest 29–letnia mieszkanka powiatu zamojskiego. Kobieta podróżowała sama. W trakcie kontroli, za plastikową osłoną głośnika, funkcjonariusze ujawnili narkotyki. Po ich zważeniu i zbadaniu okazało się, że to ponad 100 gramów mefedronu. W sprawie zatrzymana została kierująca samochodem – informuje aspirant Grzegorz Kucharski z krasnostawskiej Policji.

W piątek kobieta została doprowadzona do prokuratury, gdzie usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi jej kara do 10 lat pozbawienia wolności.

14 komentarzy

  1. Tępić to robactwo ze społeczeństwa! Handlarze narkotyków i producenci są jak pedofile..! Jedni i drudzy niszczą życie, zdrowie, psychikę dzieciom i młodym ludziom. Kary powinny być bardzo surowe, wiedzą czym się zajmują..!

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport