Mazda wpadła na chodnik. Tuż obok siedziała grupa osób (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie ucierpiał w groźnie wyglądającym zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na jednej z lubelskich ulic. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 23 na al. Piłsudskiego w Lublinie. Na wysokości Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji samochód osobowy staranował słupki i wpadł na chodnik. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący mazdą młody mężczyzna wyjeżdżał z ul. Dolnej Panny Marii i wykonywał manewr skrętu w lewo, w kierunku Al. Zygmuntowskich. Stracił jednak panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na prawą stronę jezdni, staranowało słupki oddzielające jezdnię a następnie wpadło na chodnik. Pojazd zatrzymał się tuż obok grupy osób, która siedziała na pobliskim murku.

Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112)

49 komentarzy

 1. szybciej…

 2. No to zaszpanował.

 3. ci siedzący na murku powinni mu jeszcze obić mordę zanim policja przyjechała, aż się prosi

 4. PAN JUN taki mocny, dostał byś od chłopaka w ryj na adrenalinie byś miał może rozum spinaczu internetu. Każdy mocny, także przeżyjcie coś podobnego i wtedy się wypowiadajcie. Znam właściciela! Widziałem te auto po wypadku! I przyczyna jest znana! prędkość tutaj nie zagrała roli! 3/4 przedniej felgi pękło dosłownie odpadło z opona chłopakowi! Dla sprostowania i spinaczy wyżej mogę to udowodnić każdemu. Także zastanówcie się ludzie co za głupoty tutaj piszecie.. pozdrawiam

  • Ale ta felga przednia pękła mu jak skręcał przed wypadkiem???!!!…. czy w trakcie raczej wypadku jak lądował na chodniku wybijając słupki . Baju baju…

   • Podczas skręcenia odpadło mu 3/4 felgi z oponą na śrubach został mu sam rant felgi a rant zewnętrzny nie jest naruszony więc felga w nic nie uderzył. Felga była wadliwa co nie było widoczne na pierwszy rzut oka bo nie możliwe, że felga tak pęka.

 5. Dla niektórych najmądrzejszych w takich wozidlach jak Mazda rx8 1.3 z silnikiem wankla pojemność liczy się x2 czyli 2.6

 6. stary szybki i wściekły

  Ta mazda ma napęd na tylna oś , co w połączeniu z mocą ponad 200 kM i niezbyt dobrym ogumieniem stanowi już zagrożenie . Niewiele tych aut korzysta jeszcze z serwisu, i stan techniczny może pozostawiać sporo do życzenia.

  • Heh, jeśli tak to przez 3 lata nie nauczył się jeździć RWD – dożywotni zakaz prowadzenia dla tego pajaca…

 7. Hahahaha to nie ten sam gość co kiedyś już nie raz tu był bo boczek mu nie pykł ??

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu