Matka z córką kradły pietruszkę z pola, zięć stał na czatach. Jedna z kobiet przed policjantami schowała się w psiej budzie

Policjanci wspólnie z funkcjonariuszami straży granicznej zatrzymali na gorącym uczynku dwie kobiety i mężczyznę. Matka z córką kradły pietruszkę z pola, a na czatach stał zięć.

Ubiegłej nocy na terenie gminy Hrubieszów funkcjonariusze straży granicznej dostrzegli na kamerze termowizyjnej osoby biegające po polu i zbierające do worków pietruszkę.

Nieopodal znajdował się pojazd, tuż obok stał mężczyzna. Kiedy funkcjonariusze podeszli do niego, aby spytać co tu robi o tak późnej porze, osoby z pola zaczęły uciekać.

Jak się okazało, mężczyzna wspólnie z żoną i teściową pojawili się na polu nocą, aby kraść warzywa. 38-latek miał stać na czatach, zaś żona i teściowa grasowały w tym czasie po polu. Właściciel pola widząc całe zajście dogonił jedną z kobiet, 36-latka próbował się schować za słupem, zaś druga z kobiet 53-latka schowała się w budzie dla psa stojącej na jednej z miejscowych posesji.

Kiedy funkcjonariusze odnaleźli ją tam, na zewnątrz stał przywiązany na łańcuchu pies. Na miejsce wezwano patrol policji, który ukarał obie kobiety za kradzież. Wartość skradzionej pietruszki oszacowano na kwotę około 30 zł. Natomiast mundurowi ukarali dwie mieszkanki gminy Hrubieszów mandatami karnymi w wysokości 500 zł.

(fot. Policja Hrubieszów)

Zobacz również

48 komentarzy

 1. PO co sadzić jak można ukraść na szczęście PO już nie rządzi.

  • A co ma PO do bab kradnących pietruszkę? To jakbym napisała,ze ze się poPISales głupota niczym knypek przywództwem …gdyby tak COVID dopadł wyborców PISuaru, bylibyście tacy szczęśliwi w swoim niebie.moze byłbyś nawet ministrantem

 2. Ch…uj nie pies, baba go z budy wygnała a łun stał na deszczu i zmoknął.

 3. Apropos mario ty PAŁO

 4. Chciałbym zobaczyć te miesiące planowania ich skoku życia na pietruszke. Może kiedyś doczekamy się ekranizacji filmowej to bedzie Taki polski Ocean’s Thirteen.

 5. coś słabo zięć czatował 😀 czyżby chciał się „pozbyć” żony i teściowej? 😀

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7466zł 0.38%
  • GBP 5.1104zł 0.3%
  • EUR 4.548zł 0.16%
  • CHF 4.2219zł 0.37%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL