690 680 960

Marihuana pod poduszką, w puszce na herbatę i reklamówce za telewizorem

Tomaszowscy policjanci w miniony piątek podczas przeszukań trzech mieszkań zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji marihuany. Narkotyki należały do dwóch 30-latków oraz niespełna 16-latka.

W miniony piątek po południu policjanci z Tomaszowa Lubelskiego weszli do trzech mieszkań na terenie miasta. Z pozyskanych przez mundurowych informacji wynikało, że mogą się w nich znajdować narkotyki. Działania policjantów wspierał funkcjonariusz Straży Granicznej wraz z psem, wyszkolonym do szukania narkotyków. Podczas przeszukań funkcjonariusze zabezpieczyli kilkadziesiąt porcji marihuany, wagę i fifki.

Trzej zatrzymani do mieszkańcy Tomaszowa Lubelskiego. Dwóch z nich to 30-latkowie najmłodszy miał niespełna 16-lat. To pierwsze przestępstwo na jego koncie i to on miał przeszło 35 porcji narkotyku i wagę. Jeden z mężczyzn narkotyki miał schowane razem z fifką pod poduszką, w puszce na herbatę i w foliowej reklamówce za telewizorem.

Pełnoletnim mężczyznom grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Materiały zabrane w sprawie nieletniego zostaną przesłane do Sądu dla Nieletnich.

2018-01-22 18:41:21
(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

7 komentarzy

 1. Biedne dziecko, rodzice tyle lat bezstresowo wychowywali, a ta wredna policja funduje mu nie tyle stres co całą traumę.
  A mogli mu tylko kazać zeżreć w ściśle określonym czasie, to co przygotował dla innych i poczekać na stan stabilny.

 2. Propaganda handlarzy narkotykami wspierana przez wyjątkowo ostatnio aktywne środowiska narkomańskie sprawia, że nawet 16 latkowie popadają w bagno narkomanii. Hasła: marichuana jest zdrowa i marichuana nie uzależnia powodują, że dzieci sięgają po nią nie świadome tego, że już po kilku dawkach marichuany sięgną po strzykawkę z heroiną ( najczęściej tanią polską czyli kompot makowy).

 3. Znowu Anka ?? Tobie sie naprawde nudzi hehe z jakie ksiazki bierzesz te inspiracje, widze ze ciagle klepiesz te same komentarze a moze to tylko kopiuj wklej. Od maryski po here, kazdy komentarz te same dno, zall… Zapal sobie Anka, najlepiej w strzykawce 😀

 4. Co to jest „porcja narkotyku”? Pamiętam inny artykuł, gdzie policja chwaliła się przejęciem 1000 porcji marihuany, gdzie była podana waga i wychodziło, że jedna porcja to 0,1g, czyli jedna dziesiąta ulicznej „jednej sztuki”.
  Czyli analogicznie 35 „porcji narkotyku” to zapewne 3,5 grama – śmiertelnie niebezpieczna dawka.

Kursy walut

 • USD 4.5111zł 0.02%
 • GBP 5.4497zł -0.08%
 • EUR 4.6884zł -0.23%
 • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…