Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Małe tabliczki i duży baner, wszystko z hasłem „Kocham Cię”. Ustaliliśmy, kto za tym stoi (zdjęcia)

Przed jednym z urzędów pojawił się baner z napisem „Kocham Cię”. Udało nam się ustalić, że odbiorcą tych słów jest jedna z pracujących tam kobiet. Autor plakatu wyjaśnił, iż akcja jest w pełni legalna.

W poniedziałek przed budynkiem Drugiego Urzędu Skarbowego przy ul. Szeligowskiego w Lublinie pojawił się baner z hasłem „Kocham Cię”. Mieszkańcy miasta mogli też napotkać na swojej drodze małe tabliczki z takim samą treścią. Ustawione zostały one przy kilku ulicach. Wiele osób zaczęło się zastanawiać, kto stoi za tym wyznaniem miłości, jak też do kogo jest ono skierowane.

Udało nam się ustalić, że odbiorcą tych słów jest jedna z pracownic urzędu. Co więcej, akcja została zorganizowana w taki sposób, aby kobieta nie miała wątpliwości, że wyznanie jest właśnie dla niej. Mowa tu o umieszczonym na plakacie hasztagu zostawtonapozniej.

– To moja prywatna inicjatywa – mówi nam Łukasz. – Akcja jest w pełni legalna, posiadam zgodę Perły, jako właściciela billboardu, na umieszczenie na nim baneru. Będzie on wisiał trzy dni – dodaje autor plakatu.

Jak nam przekazano, zarówno pomysłodawca akcji, jak też jej odbiorczyni, doskonale się znają. Nie jest to więc działanie skierowane do osoby, w której mężczyzna potajemnie się kocha.

– Duża miłość, więc duży baner – podkreśla Łukasz.

Małe tabliczki i duży baner, wszystko z hasłem „Kocham Cię”. Ustaliliśmy, kto za tym stoi (zdjęcia)

Małe tabliczki i duży baner, wszystko z hasłem „Kocham Cię”. Ustaliliśmy, kto za tym stoi (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

24 komentarze

 1. Wujek Władek z Konopnicy

  „– Duża miłość, więc duży baner – podkreśla Łukasz.”

  Duży baner to substytut i przydłużenie małego spenisona.

 2. Zblazowany Człeniu

  Fajny gest – jak się ma 15 lat. 😉 Jeśli dorosły facet robi takie numery to albo pierdoła kompletna albo jakiś desperat. 😀

 3. Widziałam też malutki baner przy rondzie na Czubach ;p więc nie wiem jak to jest z tą miłością :p

 4. No i po co te kłamstwa?

 5. Nie rozumie osób komentujących. Mam 35 lat dla mnie fajny pomysł i odskocznia od tej gonitwy życia. Zamiast na wszystko narzekać trzeba szukać pozytywnych pomysłów jak sprawić komuś przyjemność.

 6. Ej, pesymiści.! Co Wy wiecie o miłości. To jest piękne!!!

Z kraju