Majdan Mętowski: Zamarznięte zwłoki kobiety przy ogrodzeniu. Policja ustala tożsamość ofiary

Wczoraj rano przypadkowa osoba natrafiła na zamarznięte zwłoki kobiety znajdujące się przy ogrodzeniu jednej z posesji w Majdanie Mętowskim. Policjanci ustalają tożsamość ofiary.

W piątek rano w Majdanie Mętowskim przypadkowa osoba zauważyła zamarznięte zwłoki kobiety, znajdujące się przy ogrodzeniu jednej z posesji. Przerażona kobieta, która natrafiła na makabryczne znalezisko, zatrzymała jadący pojazd i poinformowała kierowcę o leżących w śniegu zwłokach. Mężczyzna natychmiast powiadomił policję.

– W piątek rano w Majdanie Mętowskim ujawniono zamarznięte zwłoki kobiety w wieku pomiędzy 50 a 70 lat. Kobieta trzymała się siatki ogrodzeniowej, najprawdopodobniej usiłowała przejść przez ogrodzenie. Ofiara była w koszuli nocnej, bez bielizny, z jednym butem na nodze. Obecnie trwa ustalanie tożsamości kobiety – poinformował nas podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

Policjanci sprawdzili okoliczne miejscowości. Okazało się, że nikt tej kobiety nie zna. Sprawdzone zostały również domy pomocy społecznej i noclegownie, a także pobliski szpital przy ul. Abramowickiej. Nie stwierdzono w nim ucieczki.

– Ciało przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej na sekcję, która wyjaśni przyczyny śmierci kobiety – dodaje podkom. Andrzej Fijołek.

Kobieta miała siwe włosy, a na sobie fioletowy szlafrok, była w jednym bucie typu kozak 3/4 wysokości. Na jednym z palców posiadała pierścionek z kamieniami. Każdy kto ma istotne informacje o odnalezionej kobiecie proszony jest o kontakt z lubelską Policją.

2017-02-11 11:18:12
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia