Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mając 3 promile alkoholu wybrała się toyotą w drogę. Uciekła z miejsca kolizji

Poruszając się po rondzie toyotą wypadła z pasa jezdni i uderzyła w renaulta. Kobieta była kompletnie pijana, w organizmie miała 3 promile alkoholu.

Wczoraj na terenie Łęcznej kierująca osobową toyotą poruszając się po rondzie wypadła z pasa jezdni i uderzyła w prawidłowo poruszającego się renaulta.

Kobieta nie zatrzymała się i uciekła z miejsca zdarzenia. Przy wsparciu zgłaszającej, wkrótce po incydencie świadek zdarzenia zatrzymał pojazd i uniemożliwił nieodpowiedzialnej kobiecie dalszą jazdę, a następnie poinformował o całej sytuacji łęczyńskich policjantów.

Jak się okazało kierująca toyotą miała w organizmie 3 promile alkoholu. 37-latka będzie odpowiadała przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej.

Grozi jej kara do 2 lat więzienia, dotkliwe konsekwencje finansowe i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Ponadto poniesie koszty naprawy wyrządzonej szkody w mieniu.

(fot. Policja Łęczna)

8 komentarzy

 1. Za Pisu baby zolą na potęgę. A gdzie cnoty niewieście?

 2. Jak „Patus” i jedyna żywicielka rodziny, niebieska karta założona . NIE DO RUSZENIA.

 3. ***** PO i Donka,Romka i Stefanka

  Oblewała POwtót hyżego ruja.

  • Nachlała się z rozpaczy, że tylu wspaniałych fachowców i fachowczyń będzie musiało zrezygnować z brania niezłych pieniążków za nicnierobienie (no, może poza podpisywaniem listy) w różnych spółkach.

 4. zawodowa wiejska pijaczka , brawo łona

 5. następny pijak..tym razem w wydaniu żeńskim…dobrze że nikogo nie rozjechała…kiedy te kary zaostrzą..na to bezmózgowie kary powinny być dotkliwe żeby następny razem mózg włączył czerwoną lampę rozsądku… mam nadzieje że chociaż popłynie finansowo za pijacką jazdę..

 6. Hehehe. Nie przesadzajmy z tymi karami. Babeczka dostanie z 5 000 grzywny i ze dwa lata zakazu, ktory i tak nie ma znaczenia, bo sady przymykaja oko na jego łamanie.

 7. Z kolizji się nie ucieka. Jak ktoś jest innego zdania proszę o podstawę prawną

Z kraju