690 680 960

Ma światła i koguty, a cały jest ze śniegu. Strażacy ulepili samochód gaśniczy (wideo, zdjęcia)

Spore ilości śniegu pozwalają na lepienie nie tylko bałwanów. Strażacy z Gościeradowa ulepili samochód gaśniczy, a nawet wyposażyli go w światła i koguty na dachu.

Od pewnego czasu w regionie powstają ogromne bałwany, co już niejednokrotnie pokazywaliśmy na przesłanych do nas zdjęciach. Tym razem strażacy z Gościeradowa postanowili ulepić ze śniegu samochód gaśniczy.

– I kolejny samochód gaśniczy w naszej jednostce. Dzięki zaangażowaniu grupy naszych strażaków przed naszą remiza stanął kolejny Jelcz. Dzięki chłopaki: Marcin, Rafał, Mateusz, Patryk i Kuba – napisali strażacy i pochwalili się zdjęciami na Facebooku.

 

 

 

Podobny pojazd wykonali ze śniegu również strażacy z terenu woj. mazowieckiego. Druhowie z OSP Wyszyna nie mogli doczekać się na nowy wóz, więc zrobili swój ze śniegu. Od razu stał się on atrakcją miejscowości.

 

– Właśnie spełniły się marzenia naszych Druhów, w dniu dzisiejszym dotarł do nas fabrycznie nowy wóz strażacki, który zastąpi mocno wysłużone GBA – Star 244 oraz GCBA – Jelcz! Nie mogąc doczekać się dofinansowania, nasi druhowie wzięli sprawy w swoje ręce. Wystarczył niespełna tydzień ciężkiej pracy abyśmy mogli cieszyć się fabrycznie nowym ciężkim pojazdem ratowniczo-gaśniczym. Pojemność zbiornika wody zależna od pogody – napisali strażacy.

(fot. OSP Gościeradów)

14 komentarzy

  1. Za odśnieżanie by się wzieli, ale cóż jaka straż takie chęci, do pajacowania na pewno mają!

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej