Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Ma dożywotni zakaz kierowania pojazdami. Miał prawie 3 promile, wpadł w trakcie kontroli drogowej

Radzyńscy policjanci zatrzymali nietrzeźwego mężczyznę kierującego toyotą. 50-latek miał w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Co więcej, posiada dożywotni zakaz kierowania pojazdami.

23 komentarze

 1. Pacjent z 3 promilami nie jest świadomy tego co robi, a nie można karać za czyny popełnione nieświadomie.

 2. I co z tych zakazów? Do więzienia z nim albo opaskę na nogę i jak przekroczy prędkość 20 km/h, to od razu do sprawdzenia go.

  • ano zakaz to martwy przepis – nikt nie kontroluje przestrzegania zakazu.
   No i stąd takie efekty

 3. Po co sąd? Dać go na roczne odtrucie, potem oddać wszystkie nadające się narządy do przeszczepu. A samochód na licytacje na chore dzieci. Świat bezpieczniejszy i jakoś by się denat w końcu przysłużył temu światu

 4. Samochód to ma swój czy mu ktoś użyczył? Może z tej strony ugryźć patologię. Jak będzie kara za użyczenie to i nie będzie miał skąd wziąć auta. A na siebie nie powinien móc nic zarejestrować bo kupić to mu nikt nie zabroni.

 5. No i następny zakaz.

 6. i co z tego, w takiej sytuacji, w sumie troche inna była, bo zatrzymanie obywatelskie było i zgłoszone na policje, przyjechała policja wymeldowała delikwenta, przebadała alkomatem wyszło ponad promil, policjanci znają typa bo już nie jego pierwsza akcja. potrójny zakaz prowadzenia jazda pijanym i zatrzymanie przez obce osoby, i co pieski zrobiły przebadały alkomatem i oddali klucze, a po 20 minutach ten sam typ pojechał. także spoko gościu nic ci nie zrobią, policja to potrafi łapać ale tylko tych co jadą 62 w zabudowanym.

Z kraju