Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Luchów Dolny: Nie żyje pieszy potrącony przez mercedesa

W środę w powiecie biłgorajskim doszło do tragicznego wypadku drogowego. W wyniku potrącenia śmierć na miejscu poniósł pieszy.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 20 w miejscowości Luchów Dolny w gminie Tarnogród. 20-latek kierujący autem osobowym marki Mercedes potrącił 62-latka. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe. Niestety nie udało się uratować życia mężczyźnie, pieszy zmarł na miejscu zdarzenia.

Młody kierowca był trzeźwy. Wszystkie szczegóły i dokładne okoliczności tragedii są w chwili obecnej tematem ustaleń śledczych. Decyzją Prokuratora zwłoki zabezpieczono w prosektorium do badań sekcyjnych.

2015-04-16 11:47:00
(fot. Policja Biłgoraj)

8 komentarzy

 1. kiedy skończy się tolerowanie zabijania pieszych przez „kierowców”? Zaraz ktoś napisze, że to wina pieszego, bo nie był oświetlony, nie wydawał sygnałów dźwiękowych i nikt palcem nie pokazał kierowcy, że ktoś idzie…

 2. Ta gnida musiała być pijana,że trzeźwego kierowcę naraziła na problemy.

  • Gniew? Zginął i jeszcze mu ublizasz po śmierci? Pewnie jesteś z ekipy tego z…co kierował

  • Gnidy to poszukaj w swojej rodzinie! Piesz wracał do siebie do domu. Szedł chodnikiem, który był z lewej strony drogi. Dopiero kiedy chodnik się skonczył szedł poboczem lewej strony drogi.

 3. A może tak kiedy piesi też włożą choć minimum chęci i starań w zadbanie o siebie? Przecież mercem nie jechał po poboczu, więc pewne, że szedł jezdnią. I gość albo szedł nieprawidłową stroną i nie widział auta, albo po prostu poszedł z nim na czołówkę, nie schodząc na pobocze. Jestem też przekonany, że młody gdyby był w stanie go zauważyć, to odbiłby. Ale pieszy pewnie ubrany na ciemno, droga nieoświetlona…
  No ale jasne, obwiniajmy kierowców za to, że piesi nie myślą i maja gdzieś swoje bezpieczeństwo.

 4. Pan Sołtys z Lublina k/Świdnika

  Poczekajmy trochę na ustalenia policji – nie wiadomo czy był pijany, czy nie świecił, czy nie wydawał sygnałów dźwiękowych jak lokomotywa. Póki co świeć mu Panie nad jego duszą.

 5. Szkoda tego kierowcy w czerwcu miał się żenić,a tu czeka go ZETKA.

 6. Nie byliście na miejscu, nie widzieliście jak było, to nie piszcie bzdur.

Z kraju