690 680 960

W Lublinie uruchomiono system samochodów miejskich. Wynajmuje się je podobnie jak rowery

Już nie tylko miejskie rowery mogą wypożyczać na ulicach mieszkańcy Lublina. Właśnie ruszył system miejskich samochodów, które są do dyspozycji wszystkich chętnych przez 24 godziny na dobę.

53 komentarze

 1. W Amsterdamie widziałem takie rozwiązanie tylko nazywa sie Green Motion. Tam napewno się sprawdza, bo drogie parkingi, na których nie ma miejsc. Ponadto tam w centrum nie opłaca się mieć pojzdu na własność z przytoczonych względów. Bardzo dobra opcja wracając w nocy do domu lub z punktu A do pkt. B pod warunkiem gęstej siatki stacji w której będzie można wziąć i oddać pojazd.

 2. To sfinansował ktoś kto []….. Pieniędzmi i na siłę próbuje zainteresować tym innych niestety. Ale!!!!! Jest drogo jak cholera drożej jak TAXI!!!!!! i to zdecydowanie drożej tak więc pewnie Janusze wypożyczą i szlag trafi OPELKI.

 3. 700 osób w Krakowie sie zarejestrowało każdy po 149 zł co daje 104300. Z samej rejestracji samochód zwrócił sie z nawiązką:-) coś czuje ze to nie artykuł tylko prowokacja!

 4. Zgdzam się to jeszcze za wcześnie Za duża dźicz

 5. Wrócę nim z zakupami do domu, a kto odprowadzi go spowrotem do miasta ?

 6. Bardzo fajny pomysl z tym ze mam jedno ALE. Oplata nie powinna byc za czas tylko za kilometr poniewaz w tej chwili oplaca sie tym jezdzic tylko w nocy kiedy sygnalizacja jest wylaczona i nie ma samochodow na ulicach. W szczycie jeden kilometr trzeba jechac czasami pol godziny tj. 30 zl ! A teraz kazdy bedzie sie spieszyl zeby tylko jak najmniej zaplacic.

 7. Dokładnie, a jak auto stoi bezdomny wrzuci złotówkę i się przekima w godnych warunkach. Potem trichę wywietrzyć i jazda kolejny klient

 8. 1zł za 1 minute ? 🙂 wypożyczam samochód za 70 zł na całą dobę 😀 gdzie sens gdzie logika

 9. 1440 zł za dobę 🙂

 10. Właśnie korzystam z tego opelka. Auto nowe- 8000 przebiegu. dogadałem się z wyporzyczalnią i wiem że można też u nich na pare dni autko wziąć więc miło. Na miasto idealne. A że mieszkam w centrum to zwolnienie z opłat za parking daje dużą oszczędność. Pełna profeska przy przekazaniu auta, nawet fotelik dodali bo prosiłem.
  Pozdrawiam Lublin112 i tych niedowiarków którym nic nie pasi.

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas