Sobota, 27 czerwca 202627/06/2026
690 680 960
690 680 960

W Lublinie oddano do użytku nową siedzibę III komisariatu

Dzisiaj w Lublinie uroczyście oddano do użytku nową siedzibę III komisariatu przy ulicy Kunickiego. Będzie w nim pracowało ponad 100 funkcjonariuszy.

18 komentarzy

  1. Ocena: 0

    O Mietek na fotach.Jag gaz waliliśmy nie chwalił mi się że mu na pagony coś nafajdoliło tak gwiaździście.

  2. Po pierwsze za organizacje otwarcia powinien ktos oberwac. Juz nie wspomne ze kazdy z gosci chodzil po ulicy jak chcial to za te parkowanie na przystanku mpk to juz naprawde wstyd. Majac tak ogromny parking powinno to byc lepiej zorganizowane a nie blokowac droge. Wstyd

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia