Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublinianie tłumnie ruszyli na świąteczny spacer (zdjęcia)

W drugi dzień świąt mieszkańcy Lublina i ich świąteczni goście, tłumnie ruszyli na spacer w centrum miasta. Nie zabrakło chętnych na zdjęcia przy miejskiej choince i szopce lub na gorącą kawę, a nawet grzane wino.

Dzisiaj po południu w centrum Lublina można było zobaczyć tłumy spacerowiczów. Lublinianie oraz ich świąteczni goście ruszyli na spacer przez deptak oraz Stare Miasto.

Chętni mogli zakupić gorącą kawę i herbatę, grzane wino, a także ciepłe pączki. Kolejki ustawiały się do zdjęć przy miejskiej choince i szopce, a także przy miejskich iluminacjach. Co chwilę słychać było melodię kolęd granych przez miejskich grajków lub sączącą się z głośników pobliskich lokali.

Warto jeszcze dzisiaj wstać od stołu i nieco się rozruszać, korzystając z uroków lubelskich uliczek.

(fot. lublin112.pl)

30 komentarzy

  1. „Nie używaj słów których MNIE rozumiesz”…. aaaaaaaaaaahahahahahhahah
    aaa ciebie rozuminiem czy nie rozumiem…?
    bo jóż nic nie rozumie aaaaaaaaaaahahahhaha

  2. Ludzie jak chcecie łazić w takim tłumie to się szczepcie A nie łaźcie i zarażacie innych A o szczepionkach jakieś Bajki opowiadacie i bzdury z du …y wzięte !!!! Co rączka będzie boleć czy Druga głową urośnie ŻENADA!!!

  3. Teraz kolejny rok będzie temat SZCZEPIEŃ jeszcze chwileczkę już prawie jest normalnie 🙂 OBŁUDA TRWA!!! Panie Morawiecki trzeba się bać czy nie?

  4. to dzis jest ok,a w sylwestra pala przez leb? moze policja ma info od covida ze zaatakuje od 19? ?