Lublin: Zderzenie dwóch aut na rondzie Mohyły. Dwie osoby trafiły do szpitala

W środę wieczorem na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej z ul. Podzamcze w Lublinie doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 19:30 na skrzyżowaniu ul. Podzamcze z ul. Lwowską. Młoda kobieta kierująca volkswagenem jadąc od strony ul. Lwowskiej wjechała na rondo Mohyły doprowadzając do zderzenia z mercedesem poruszającym się w kierunku ul. Unickiej. Wytrącony z toru jazdy mercedes zjechał na pas zieleni i ściął znak w rejonie przejścia dla pieszych.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Kierujące z obu pojazdów trafiły do szpitala na badania. W rejonie zdarzenia przez kilkadziesiąt minut były niewielkie utrudnienia w ruchu.

Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszych Czytelników – Adrian, Beata, Wojtek – Dziękujemy!

2016-05-11 21:48:02
(fot. nadesłane Bartek, Beata, lublin112.pl)

Zobacz również

13 komentarzy

 1. haaha brechtać mi się chce, zaraz będą komentarze w stylu: gdzie są światła ble ble ble…

 2. O WŁASNIE! Zaraz tez pojawia sie stali bywalcy 112 i beda madrkować, geniusze od kombajnów i gnojownika…. A gdzie jest CZAJSON pierwszy monitoring?

 3. gdzie są mózgi

 4. Grzmihuj ide z kodem poskakac na alumenty

  Swiatla tam zalozyc a wogole co 10m swiatla powinny byc. Buahhahahahaha debile nauczcie sie znakow … a ty lalka przed lustrem sie maluj a nie przed rondem

 5. Trzeba by szykany wprowadzić przed wjazdem na rondo, żeby w końcu te barany nauczyły się, że tam JEST rondo, a nie prosta droga!

 6. a gdzie tam jest rondo ?

 7. Jest znak informujący o rondzie więc jest to rondo tylko, że nikt nie patrzy na znaki i wszyscy walą na oślep przed siebie…

  • Najgorzej jest z tymi jadącymi z góry (z Lwowskiej i Podzamcze)… rozpędza się, widzi przed sobą „prostą” i weź potem wyhamuj (albo chociaż znak dojrzyj na czas).
   Raz mi blaszak tak wyjechał ze Lwowskiej, wyhamowałem trąbiąc… a furman zatrzymał tę nędzę, z szoferki na rondzie wysiadł i chciał najwyraźniej dyskutować jeszcze (choć jak by nie patrzeć, to ja mu 4 litery ocaliłem, bo waliłbym prosto w drzwi kierowcy bez hamowania). Nie miałem ochoty na dyskusję, więc po prostu odjechałem… może jakimś cudem zobaczył w końcu znaki.

 8. LKR – norma

 9. Małą prowokacja z mojej strony ale jak na złość nie było żadnego „mundrego” komentarza 😀

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!