Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Trzy osoby ranne w zderzeniu autobusu z peugeotem

Częściowo zablokowane jest skrzyżowanie al. Solidarności z ul. Ducha w Lublinie. Na miejscu wypadku pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 7:10 na skrzyżowaniu al. Solidarności z al. Sikorskiego i ul. Ducha w Lublinie. Zderzył się tam dwa pojazdy – samochód osobowy i autobus komunikacji miejskiej. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja i nadzór ruchu MPK.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kobieta kierująca peugeotem jechała od strony zamku, wjeżdżając na skrzyżowanie wymusiła pierwszeństwo przejazdu na opuszczającym rondo autobusie linii nr 2. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

W zdarzeniu poszkodowane zostały trzy osoby: kierująca peugeotem oraz dwie pasażerki autobusu. Wszystkie kobiety trafiły do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Przejazd przez skrzyżowanie jest częściowo zablokowany.

2017-07-06 07:29:25
(fot. lublin112.pl, nadesłane Rafał, Paweł)

24 komentarze

  1. Jan Paweł i Gaweł

    I dobrze jednego grata mniej

  2. Ostatnio dwa razy miałam sytuację, kiedy mpk z Buspasa wbijał się jak my mieliśmy zielone a mpk swoją poziomą kreseczę. I jeszcze gość mnie opieprzał. To po co im te buspasy skoro i tak jeżdzą jak chcą?

    • Bo jesteś jaskiniowcem, a zielone światło traktujesz jak start do wyścigu jaskiniowców, gdybyś miał przynajmniej trochę mózgu, to nie pisałbyś tak durnych postów.

  3. Po prostu to bylo dzwine skrzyżowanie i tyle koniec tematu

  4. Jeszcze chwila i zabraknie autobusów do rozbijania.

  5. A kilka dni temu się zastanawiałem czemu ten JELCZ jeszcze jeżdzi po Lublinie jak już dawno miał być na Ukrainie

Wiadomości z info112