690 680 960

Lublin: Ponad pół kilograma marihuany w dwóch mieszkaniach

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie ujawnili i zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany. Narkotyki odnaleziono podczas przeszukań dwóch mieszkań.

Wczoraj rano policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie weszli do jednego z mieszkań w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynikało, że 28-letni mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania policjanci odnaleźli i zabezpieczyli blisko 450 gramów marihuany. Właściciel nielegalnego towaru został zatrzymany.

Również wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej weszli do jednego z mieszkań na Kalinowszczyźnie. Tam również odnaleziona została marihuana. 23-latek ukrywał susz konopi indyjskich w szufladzie swojego biurka.

Obaj mieszkańcy Lublina usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje KWP Lublin.

(fot./wideo KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Ludowy „U Cioci Pauliny”
Święto Kwitnącej Lipy
Bukowskie Jagodzianki. Gwiazdą wieczoru będą Pogwizdani
Dni Konstantynowa. Gwiazdą wieczoru będzie MiłyPan.
Święto Róż w Końskowoli