Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Ponad pół kilograma marihuany w dwóch mieszkaniach

Wczoraj policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie ujawnili i zabezpieczyli ponad pół kilograma marihuany. Narkotyki odnaleziono podczas przeszukań dwóch mieszkań.

Wczoraj rano policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową KMP w Lublinie weszli do jednego z mieszkań w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynikało, że 28-letni mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podczas przeszukania policjanci odnaleźli i zabezpieczyli blisko 450 gramów marihuany. Właściciel nielegalnego towaru został zatrzymany.

Również wczoraj policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej weszli do jednego z mieszkań na Kalinowszczyźnie. Tam również odnaleziona została marihuana. 23-latek ukrywał susz konopi indyjskich w szufladzie swojego biurka.

Obaj mieszkańcy Lublina usłyszeli już zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach grozić może kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje KWP Lublin.

(fot./wideo KWP Lublin)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo